Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton azt hallani h a lányok a rosszfiúkat szeretik. Mit jelent az h rosszfiú?

Figyelt kérdés

mitől lesz 1 srác rosssz?

pl én az lenék??( hip-hop a stílusom szeretem a graffitit van 1 motrom táncolok,kosarazok hobbyszinten)

nem értem, inkább lányok válaszát várom :d


2011. júl. 30. 12:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ebben mi a rosszfiú? Ha te műveled is a grafitit az már valami! A motorozás közben betartod a szabályokat? Ha igen,akkor nem vagy rosszfiú! Iszol alkoholt? Dohányzol? Beszólsz másoknak? Készen álsz egy verekedésre? Ha nem,nem vagy rossz fiú!
2011. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
az öltözködése is 1 kicsit vadabb a beszédstilusa meg a hajviselete hord 1-2 ékszert de nem ilyen gyngyös szarokat hnem pl 1 gitárt a nyakába vagy valami..
2011. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
ne akarj rosszfiú lenni...csak a ribiknek jön be ennyire a rosszfiús dolog mert egy normális lány nem várja el a barátjától hogy állatként viselkedjen és vedeljen cigizzen drogozzon...én sose várnám el a barátomtól 15lány
2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Diemex ***** válasza:
100%

1 motor csak ne robogó legyen,

mert az nem motor...XD

2011. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
imádom az ilyen kaliberü fiúkat 23/l SZTÁR NÉVEN FLUOR TOMI
2011. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

ma 12:33

Mert még kicsi vagy....várdki a végét!!

2011. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 szamóca.. ***** válasza:
81%

azt jelenti - téves megnevezéssel - hogy független, önálló nem tutyimutyi "rajongó" típusú fiúkra vágyunk.

vagyis olyanokra, akik nem játszák el a hattyú hlaálát, ha nemet mondunk. olyanokra, akiknek nincs szükségük ránk, mert egyedül is boldogok, és tudnak élni, nem csak rinyálni. olyan pasi kell, aki nem fél megtenni azt amit akar. nem kell bunkónak lennie, nem kell törvényt sértenie, vagy megvernie minket, csak tudnunk kell hogy meg tudná tenni ha akarná. a lányokkal bunkó beszédstílus a függetlenségből jön, mert nem nyalja körbe fényesre a fenekét az adott nőnek, mert nincs rá feltétlen szüksége.

2011. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy cigizzen és igyon... nem ez a lényeg... Legyen önálló véleménye... ne a "nagyfiúk" seggét nyalja, hogy oda tartozzon... és leginkább a rosszfiuk kisugárzásába van valami ami megfog... ez nem megtanulhato... viszont ha mellette vagyok érezzem, hogy nekem kell ő és nem ő az aki mint egy papucs oda van értem... udvaroljon, de ne ragaszkodjon...
2011. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

ne legyél rossz fiú.

nem éri meg.

2011. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek azok a fiúk akik után csorgatja a nyálát a fél gimnázium... Legyen egyéniséged, véleményed, ne félj hangoztatni, legyél kritikus, legyen stílusod. A cigizés, dohányzás nálam semmi képen nem jó pont. Sőt... Egyébként hogy van-e motorod az mit számít? :D 15/L
2011. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!