Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fent bírnátok tartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent bírnátok tartani egy olyan kapcsolatot ahol, majdnem egy éve nincs szex?

Figyelt kérdés
Azokra lennék kíváncsi akik hasonló helyzetben vannak. Majd egy éve, hogy nem tudunk szeretkezni a párommal egészségügyi okok miatt. Ez az időszak eléggé megvisel engem, nagyon ingerült vagyok mostanában, és szinte mindenre kiborulok. Ahhoz képest, hogy lassan egy éve nincs szex a kapcsolatunk nagyon jó, nem tudtam, hogy szex nélkül is működhet egy kapcsolat, mert az előző kapcsolataim is ezért mentek csődbe. De úgy látszik, hogy tényleg megtaláltuk egymást, hisz mindketten kitartunk, ő még talán jobban is, hisz tartja bennem a lelket. Iszonyú úgy élni, hogy alig kezdtük el élvezni azt, hogy végre egymásra találtunk és aztán bumm, elvágták az egészet, és élhetünk úgy mint az öregek. Hasonló tapasztalat?
2011. jún. 20. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban mindig vannak nehéz időszakok, jelen esetben nálatok ez. Ha ezt sikerül átvészelni kéz a kézben, akkor utána sem lesz gond! Ha szeretitek egymás és jól megvagytok, akkor csak ezért ne szakítsatok, én legalábbis nem tenném, de egészen biztos hogy rengeteg nehézségem lenne emiatt nőként is, és szükségem lenne a párom támogatására minden egyes pillanatban, hogy érezzem hogy ott van, mellettem van, együtt érez, stb. Ha ez megvan és képes vagyok úgymond "elveszni" a karjaiban, akkor nem hagynám el csak azért mert nincs szex!
2011. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és eszembe sem jutott, hogy emiatt véget vessek főleg, hogy miattam nincs szex. De páromnak sem jut eszébe, többször beszéltünk már erről, és mindig megnyugtatott, hogy akármeddig vár arra, hogy rendbejöjjek. Nem is attól félek, hogy elhagy, hanem maga a helyzet olyan rossz, hogy eddig legalább heti 3-4 szer volt együttlét, most meg minden időnket vmi mással kell kitölteni, és már sokszor csak piszkáljuk egymást, mert annyira elegünk van ebből, és annyira nagy a stressz.
2011. jún. 20. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:

kitartás csak ennyit tudok mondani, ha igazán szeretitek egymást, és azt irod igy van, akkor együtt átvészelitek, nem minden a szex, hajrá, legyetek minél tovább együtt!

nekem anno volt egy kapcsolatom ahol tobb mint egy évig nem volt szex, én még akkor szűz voltam, a pasi már régota nem, nem is tudom igy utolag h ő h birta ki, a végén aztán én szakitottam más okokbol, már gondolkoztam rajta h meg e csalt vajon az a másfél év alatt, de aztan elvetettem, ha szeret, akkor nem ez a legfontosabb

2011. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem minden a szex, és az elezőtti kapcsolataimban utáltam is, mert nem élveztem egyáltalán, pedig volt 6 éves, és 2 éves kapcsolatom, de egyikben sem volt jó. És jött a mostani párom és megmutatta, hogy igen is lehet élvezni, és rájöttem, hogy ez milyen jó, erre tessék! Nem is hiányozna, ha nem tudnám, hogy mennyire jó volt előtte, de így...pedig sosem voltam az aki a szexnek nagy jelentőséget tulajdonít, de azért be kell valljam, hogy egy kapcsolatot valóban az egészít ki. Soha senkivel nem voltam ennyire egy hullámhosszon, biztos ezért vagyunk még mindig együtt, de azért a szex nagyon hiányzik.
2011. jún. 20. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Kívánok nektek kitartást,hisz tudom,hogy milyen

nehéz (lehet) két fiatalnak kibírni a szexmentes

napokat.De ki lehet bírni,félrelépések nélkül is ha van cél és tudod,hogy azért majd egyszer javulni fog a helyzet!

Mi a baj?Neked gyógyítanak valamit a méhednél?Mert gondolom,hogy emiatt nincs szeretkezés....

Mi is már 2x kibírtuk sok ideig a terhességeim alatt,hisz v.t.voltam,most műtöttek vakbéllel,most is pár hétig vegetáltunk!De ez van...előbbrevaló az egészség...

2011. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen van cél, remélem, hogy egyszer jobb lesz, hónapokig kezeltek félre egy apró fertőzéssel, ami miatt eltűnt a hüvelyflórám, és szintén már hónapok óta ezt próbálják visszaállítani, de nem sikerül, és közben-közben néha megint elkapok vmit, mivel nincs mi megvédjen, így arra újjabb nyálkahártya írtót kapok, amim amúgy sincs. Szóval a szex emiatt iszonyú fájdalmas, és a helyzet ördögi körnek látszik, de remélem egyszer rendbejön.

2011. jún. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!