Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jónak induló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jónak induló kapcsolat vége? Mi tévő legyek most?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismerkedtem egy lánnyal (ő 17 én 18 éves) és minden nagyon szépen alakult: voltunk együtt buliban, táncoltunk, együtt járunk kondiba, kosármeccsre, kutyátsétáltatni, minden arra utalt hogy egy tartalmas kapcsolatot tudnék vele folytatni. Most 7végén viszont el hívtam bulizni, hogy együtt ketten menjünk, ahova el is mentünk viszont ott kb 15 percet voltunk együtt, mert ő más fiúkkal táncolt, beszélgetett stb. Ez engem persze zavart el is mondtam neki, majd bocsánatot is kért, de éreztem hogy nem a régi a viszonyulása. Fogtam magam és megkérdeztem miért van az egész, majd azt válaszolta hogy "nem akarja hogy túl közel kerüljön hozzá bárki is, mert átverték az elmúlt kapcsolatában is és nem akar most senkivel járni..." én elmondtam neki hogy nagyon kedvelem, ő is hogy szeret, meg nagyon bír.

Most nem tudom igazából hogyan viszonyuljak hozzá, mert én szeretem nagyon és nem akarom hogy ennyibe maradjon az egész vagy "csupán" barátság legyen a dologból.

Mit tegyek szerintetek? Ne hívjam sehova és várjak amíg ő lép? előre köszi a válaszokat, 18/F


2009. márc. 23. 21:53
 1/4 anonim válasza:
Szia.Szerintem varj amig o lep valamit,ha nem csinal semmit akkor probald elfelejteni.sok szerencset.20L
2009. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

"nem akarja hogy túl közel kerüljön hozzá bárki is, mert átverték az elmúlt kapcsolatában is és nem akar most senkivel járni..."


ez egy blabla ugye tudod? Ez azt jelenti, hogy tőled nem akar semmit, mástól viszont annál inkább.

Vagy az hülye női praktika is előfordulhat, hogy tetszik neki, hogy több faszi is hajtja aztán majd ő választ. Na az ilyen csajokat verném tarkón egy lapáttal.


Majd keres ő szerintem, ha fontos vagy neki. De szerintem nem fog keresni.

2009. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem lévőnek! Esetleg az még eljátszhatod, hogy megpróbálod leszarni, és a szeme láttára más csajokkal kavarni, hátha az idegelni fogja...
2009. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is ugyanerre gondoltam egyébként :S :D

igen, most jön az a rész, hogy leszarom nagyívből :P Köszi a válaszokat

2009. márc. 24. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!