Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakalmi kapcsolat. Mi lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakalmi kapcsolat. Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Alkalmi kapcsolat alatt értem: összebújás, csók, simi, kis beszélgetések,orális szex... Szex még nem volt, és nem is lesz ha ez így marad. De én többre vágyom, rendes kapcsolatra, szerelemre és szeretetre. És ezt el is mondom neki a köv. találkozásunknál. Mire számítsak? (19L, ő 27 éves)
2011. szept. 6. 08:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak sac-per kb lehet érzékelni mit akar a srác.

Ilyen idős korban azért már nem sakkozni akarnak.

De fiútól függ.Kérdezd meg mindeképpen!!!! Mond el Te mit szeretnél,és amennyiben, nem hajlandó,és Neked ez nem felel meg,akkor lépj tovább! Nem érdemes arra várni,hogy mást fog akarni!

2011. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezzel nyitottatok, nem hinném, h komolyabbat is szeretne tőled, mint h meghúzzon... 29/F
2011. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: én is erre gondolok, de én ki naiv belementem ebbe a gusztustalan játéka, amit valószínűleg én fogok megszívni. A srácról annyit, h azt mondta, h szeretne kapcsolatot, de h újabban behúzza a vészféket... Nem mer tovább lépni... Érdekes, de nem tudom, h mennyit számít egy srácnál pl az, h bújik hozzám, sokszor megölel, olyan bensőségesen... teljesen megkavar.
2011. szept. 6. 08:10
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vége lesz az egésznek, vagy továbbléptek. Ezt csak te tudhatod, de mi nem. Mindenképpen ez a helyes, ne tedd magad tönkre.
2011. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 twinky ***** válasza:
100%
Ez lesz a vege: Bor- es nemibeteg gondozo intezet
2011. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. Ez a pasi csak húzza az agyad, vedd mér észre. Beadja a sérült kisfiú vagyok történetet, aztán miután megvoltál neki, már nem leszel számára érdekes és dob, mint egy használt zsepit!
2011. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
én nem keresném egy ideig. ha kitartó, és valóban mást is akar, keresni fog
2011. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szinte mindennap keres, van, h egy nap többször is.
2011. szept. 6. 14:48
 9/29 körömlakk ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak...a barátommal pontosan igy indult a kapcsolatunk:) és már 2 éve együtt vagyunk:)És hogy mi a titka?Ne mutasd neki annyira az érzéseid csináld ugy mintha nem érdekelne ez az egész annyira legyél "elérhetetlen" számára!És ha jo a szex köztetek az nagyon fontos!Elöbb utobb elkezd majd féltékenykedni.teszteld le ha más pasikrol beszélsz akkor hogy reagál rá...és megkapod a választ:)Sok sikert!
2011. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A helyzet az, h már több, mint egy hete nem beszéltünk. Utoljára én kerestem, de nagyon közömbös volt. Kérdeztem tőle, h van e kapcsolata még rajtam kívül, azt mondta nincs. Majd megkérdezett engem is, mondtam neki, h nekem sincs. Utána meg elkezdtem poénkodni, h de ha vkit ismer, akkor összehozhat vele. A lényeg viszont annyi, h nem keres már jó ideje és ez bánt.
2011. szept. 13. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!