Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "És az oroszlán szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"És az oroszlán szerelmes lesz a bárányba. " Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint 10 hónapja vagyunk eggyütt. (nem volt még szex) Apró cseprő összeveszések mindig is voltak, ami normális. Viszont: az egyik legjobb barátja,haverja, hogyismondjam...enyhén bejön nekem. Nem tudom, hogy a feromonok, vagy mi, de kész vagyok tőle. ( olyan ez, mint az Alkonyatban a srác a hölgyemény illatától lett K.O. ) Barátomnak fel is tűnt, hogy mindig a haverjáról kérdezek..ezért útálom is magam. Pedig én a barátomat szeretem, akivel 10 hónapja eggyütt vagyok..Azt is tudom, hogy ha vége lenne a kapcsolatunknak, soha többé nem fogok olyan tündéri pasit találni, mint ő... De a másik srác iránt sem vagyok közömbös. Egy suliban vagyunk mindhárman... és ez mégjobban megnehezíti a dolgunkat. Főleg, hogy nyáron megyek ki 3 hónapra Angilába. Mitévő legyek?
2009. márc. 23. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem az Alkonyatos idézetet,végülis szerintem tökre erre az esetre nem jó példa.Szerintem ha bejön a másik fiú,és mindig róla kérdezel,akkor már az eléggé gáz ügy...olyan tündéri pasit sohasem fogsz találni,mint a barátod,meg szereted is valamennyire,de csak ezért legyél vele...az szemétség lenne.:S
2009. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te a másik fiút szereted szíved mélyén,csak nem mered bevallani. Olyan jól érzed magad a mostani kapcs-ban(biztonságban,tudod,h szeret),hogy félnél váltani. De ha biztos lennél a másikban,akkor máris otthagynád a mostanit.

Ne haragudj,ha megbántottalak, ez az én szerény véleményem. Én is voltam így egyszer! Én csak azt mondom, hallgass a szívedre!!! Légy boldog!

2009. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem sértettél meg...igazad van azthiszem...

Te az "én" és a "te" esetedben mit csináltál?


(amúgy köszi a válaszokat :) )

2009. márc. 24. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges,de nem erre a helyzetre vonatkozik.Ez inkább olyan szitura mondható,hogy ha a "rosszfiú" beleszeret az "jókislány"-ba...
2009. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem lehetséges.Ne egyél 2 napig és próbálj szerelmedként tekinteni egy grillcsirkére.
2010. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!