Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdés az, hogy mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés az, hogy mi lehet ez? Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, mindig ott szoktunk táluk lenni, nagyon jól elvagyunk, de ő mégis azt mondta, hogy ő idősebb pasikat szeret. Én vele egy idős vagyok. Tehát ahogy mondtam, hogy mindig ott vagyunk náluk este és mindig beülünk egy más mellé a hintán, én mindig átkarolom, simogatom, nézek a szemébe, egyik nap este is ez történt, fázott átöleltem, simogattam, puszilgattam, ő is puszilgatott. Folyamatosan mondja, hogy milyen aranyos, kedves, cuki vagyok.
2011. jún. 20. 13:20
 1/2 pimpla válasza:

Valoszinüleg érez valamit irántad !

A jelekszerint igen !

:)

2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AndiBandi93 ***** válasza:

Szerintem szeretethiánya van, viszont csakis a korod miatt nem jön össze veled. Ez elég gyerekes dolog...

Viszont ha egyszer megismerne téged, hogy mennyire vagy érett, lehet nem kellenének neki az idősebb pasik, akik gyakran egy 10 éves szintjén vannak...

NEM A KOR SZÁMÍT! ezt kéne először megértenie...

2011. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!