Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom megszabj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom megszabja, hogy hány órára kell hazaérnem és mindig pontosan tudni akarja, hogy mit csinálok a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt, 22 évesek vagyunk és csupán két hónapja járunk együtt. Folyamatosan azon veszekszünk, hogy éjfélre mindig érjek haza(nem megyek messzire és nem is bulizni megyek, hanem csak valahova beülünk beszélgetni).


Nagyon zavar az is, hogy azt is képes megkérdezni hogy pontosan mit fogok csinálni délután a barátnőmmel. Egyébként, őszinték vagyunk egymással de nem tartom kötelezőnek, hogy beszámoljak minden percemről.


Nektek mi a véleményetek?


2011. jún. 20. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem normális. Ragaszkodj a privát szférádhoz, akkor is, ha őrjöng érte.
2011. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Beteges. Én nem hagynám hogy beszabályozzon. 1 percig se bírnám egy ilyen pasival.

És sztem te is tudod, még csak 2 hónapja vagytok együtt és ilyen...csak rosszabb lesz! MENEKÜLJ!!!

2011. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
beteges. gyorsan hagyd ott, mert csak rosszabb lesz
2011. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán még le lehet törni a szarvait, ha van elég erőd a mindennapos botrányokhoz, és nem engednél neki csak azért, hogy ne hisztizzen. Kár, hogy nem adhatod kölcsön nekem, én még élvezném is:D
2011. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most 2 hónap után ilyen, akkor ha majd összeköltöztök, írásos kérvényt kell majd benyújtanod, hogy lemehess a közértbe tejért :O Szerintem mondd meg neki, hogy rosszul esik neked, hogy ennyire nem bízik benned, hogy így ellenőrizni akar. Normális kapcsolatban ilyen nincs. Még szülők se csinálnak ilyen a 22 éves lányukkal, nem hogy a barátja.
2011. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
2 hónap még kevés idő. Szakíts vele, mert ez ennél durvább lesz. Az egyik barátnőmre telepedett rá a pasija. Nála az lett a vég, h kórházba került, mert annyira kikészült. Sajnos minden barátját elvesztette a pasi miatt. A pasi is megszabta, h mikor, hol legyen. Minden reggel bekisérte fősulira, várt rá, mikor végzett. Ha a csajnak a suli másik épületébe kellett mennie, akkor ő ott volt előadás végére és átkisérte. Évekig voltak sajnos együtt.
2011. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jújj utolsó ez nagyon durva. Én nem szeretnék szakítani, de már teljesen kikészülök :((
2011. jún. 20. 19:40
 8/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Menekülj.
2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ha ez fordított felállásban lenne, és a nő kérné számon így a pasit, már csak a hátát látná, ahogy távolodik. És igaza lenne.
2011. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most kéne szakítanod, amíg nem késő. Gondolom mondtad már neki, hogy ez zavar téged. Ha ezek után még mindig csinálja, akkor hagyd ott minél hamarabb!
2011. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!