Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom megszabj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom megszabja, hogy hány órára kell hazaérnem és mindig pontosan tudni akarja, hogy mit csinálok a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt, 22 évesek vagyunk és csupán két hónapja járunk együtt. Folyamatosan azon veszekszünk, hogy éjfélre mindig érjek haza(nem megyek messzire és nem is bulizni megyek, hanem csak valahova beülünk beszélgetni).


Nagyon zavar az is, hogy azt is képes megkérdezni hogy pontosan mit fogok csinálni délután a barátnőmmel. Egyébként, őszinték vagyunk egymással de nem tartom kötelezőnek, hogy beszámoljak minden percemről.


Nektek mi a véleményetek?


2011. jún. 20. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Még most lépj ki,mert befog majd zárni a boltba nem mehetsz majd le,meg ver majd mert rosszul vettél levegőt,elmarja a barátaid roknaidat,és utána egy szobadísz leszel neki.Tapasztalat.
2011. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű ám egy ilyet csak úgy elhagyni,de nincs más választásod.
2011. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, később még csak rosszabb lesz... Beszélj vele adj egy kis időt neki ha nem tud uralkodni magán dobjad...
2011. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy normális kapcsolatba ez nem fér bele egyáltalán..én nem bírnám ki.Senki nem lehet senkinek a tulajdona.
2011. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen sajnos nem fogsz könnyen megszabadulni akkor sem ha ezt választod,a teljes kapcsolatmegszakítás segít majd csak.Máskülönben örökké zaklat majd levelekkel,hívásokkal stb-ivel.Én is tapasztaltam.Szerencsére a pasival csak egy fél évben ha összefutunk de a beteg agya azt is tárolja és később előhozakodik vele.nem akar elfelejteni pedig már a kezdet kezdetén szakítottunk.Nekem nagyon sok volt...
2011. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

ez borzasztó, el akar vágni a külvilágtól, hogy teljesen az övé legyél, és azt csinál veled, amit akar utána.


Nekem a férjem sem mondja meg, hogy meddig maradhatok...én sem neki. Ha jól érzi magát a haverjaival, maradhat éjjel 3-ig is. Mondjuk nagyon ritkán marad ki.

2011. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem értem, magadtól miért nem hagyod ott
2011. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!