Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Ha 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ha 8 év a korkülönbség, fiú és lány közt. Tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy 16 éves lány.én 24 éves fiú vagyok.Eltudnám vele képzelni komolyan a járást vagyis én már komoly kapcsolatot szeretnék.Ilyen korban mint én,már sok fiú nem kezd holmi kalandokba,már jobban szeretne egy tartós komoly kapcsolatot,aminek van jövője de lehet tévedek.Félek egy kicsit elkezdeni vele,hisz ilyen korban a lányok mint ő 16 évesen,csak most kezdődik nekik az élet.Most jön az a korszak,amikor bulik,pasik,szórakozás,nem szeretné magát egyik lány sem lekötni magát egy pasihoz komolyan.Én jobban örülnék,ha kettesben vacsoráznánk,grill partik,szóval már nem lenne vele kedvem holmi nagy bulikba járni.Kell a szórakozás,mert kell kikapcsolódni.lehet neki még az lenne a menő a minnél több bulikba vegyek részt,minnél több pasi nézzen meg,meg hasonlók.Szóval van esély arra,hogy az a lány lekösse magát hozzám komolyan vagy nincs?kevés az olyan lány,aki feláldozza magát ilyen fiatalon egy komoly kapcsolatra,mert ki akarja magát előbb élni,de lehet tévedek,és vannak kivételek.
2011. jún. 21. 09:42
 1/8 Xaba89 ***** válasza:
Hat en is hasonlo cipoben voltam 2 eve csak en 21 a parom meg 16 volt. En se tudtam hogy erdemes elkezdeni vele de elkezdtem es mar 2 eve egyutt vagyunk. Szoval en csak azt mondom neked hogy vagj bele es sok sikert hozza;)
2011. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el. Látod, a megoldást beleszőtted a mondataidba. Egy 16 éves nem képes még olyan kapcsolatra, amilyenre te vágysz. Ha mégis, vagy ő csal meg egy idő után, vagy neked lesz eleged az egészből.


Párom is 24 éves (én 21 vagyok) és nem tudnám elképzelni úgy, ahogy éppen egy 16 éves kislány kezét fogja. Felnőtt ember már egy 24 éves, jó esetben dolgozik, építgeti az életét, míg egy gimis tizedikes még ott tart, hogy mikor lesz a következő buli. Tudom, én is voltam 16 éves és teljesen más világ az a korosztály.


Figyelj, szerintem biztosan találnál magadnak korodbeli lányt, akinek már tényleg az az igénye, mint neked.

2011. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi.akkor azt mondod,ez a korosztály,még agyilag nem érett egy komoly kapcsolatra,de tisztelet a kivételnek.szeretni fog szeretni,de ha rájön,hogy a velem való kapcsolatba mivel jár,és hogy mennyi mindent fel kell áldoznia,ő még élni szeretne,szakitás lesz a vége.
2011. jún. 21. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, a volt párom pedig 26, amikor összejöttünk. 2.5 évig voltunk, együtt, semmilyen gondot nem jelentett a korkülönbség. Egyáltalán nem igaz, hogy egy 16 éves lány nem lehet egy 24 éves szintjén, ez hülyeség. Nektek kell eldönteni, hogy sok-e, nem másoknak.
2011. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18/L

Ugyanebben a helyzetben vagyok, amit leírtál, csak én vagyok a lány :) 16 éves voltam amikor összejöttünk, ő pedig 23 (majdnem 24). Másfél éve (lassan 2) vagyunk együtt. Én egyenlőre nem érzem úgy, hogy le kellett mondanom bármiről is. Tudom, hogy ha lenne kedvem, elmehetnék bulizni, nem szólna, csak hát annyira szerelmes vagyok még mindig, hogy inkább minden időmet vele akarom tölteni. Eddig egy percet sem bánkódtam, és tökéletes, komoly kapcsolatot tudtunk kialakítani. Nem érzek kettőnk között "szellemi" különbségeket. Egyenlőre jól megvagyunk bár ha mondjuk jópár év múlva szakítunk, lehet akkor úgy fogom látni hogy elvesztegettem a fitalaságom. De ezt egy veled egyidős is így látná, ha mondjuk öt év múlva szakítotok. Szerintem ez nem gáz.

2011. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bátyám és a barátnője között 7 év van, a lány alig lett 17, amikor összejött az akkor 24 éves bátyámmal. Először senki sem jósolt nekik túl nagy jövőt, még ők maguk is max. 1 hónapot adtak maguknak, ahhoz képest 2 éve együtt vannak. Náluk nem szokott semmi probléma adódni a körkülönbségből, tesóm régen elég bulizós volt, de amióta együtt vannak, már csak kb. havonta megy el, a csaj meg még ritkábban szokott. És náluk pont, hogy az van, hogy a csaj már házasságon gondolkodik, mert nagyon odavan tesómért, viszont bátyám még nem döntötte el, mit akar, mert hogy ő még fiatal.. Szóval ne aggódj, minden rajtatok múlik.:)
2011. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köztem és barátom között 9év van, az ő javára...

Működhet, ha mindketten KOMOLYAN gondoljátok!

2011. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köztünk is ennyi van. 17vagyok. van esély rá h lekössemagát.
2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!