Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk: szerintetek mi a boldog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: szerintetek mi a boldog, tartós párkapcsolat titka? Milyen barátnő az ideális? Mit csináltok, ha elmúlik a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

Őszinte, komoly válaszokat várok!

Köszi :)

19/L


2010. márc. 24. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a boldog tartós kapcsolat alapja szerintem a /kölcsönös bizalom, egymás iránt kifejezett szeretet, és a jó szex/


Ha elmúlik, lépek tovább.

29/F

2010. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 16 éves volt mikor megismertem. Akkor töltötte a 17-et nemsokára. Kihúzott a csávából, jobbá tette az életemet (azóta nem vagyok melankólikus, van életkedvem, céljaim). Mindig megértő, elnézi a hülyeségeimet. Nevet a vicceimen, és Ő is roppant agyafurt furfangos leányzó...gyerekek vagyunk legbelül ezzel sikerül átvészelni a nehéz időket...velem van ha beteg vagyok, megbocsájt ha hibázok. Nem hivalkodik, ő a világon a legszebb nekem:) Kicsi és édi folyton énekel nekem, szorítja a kezemet. Apró dolgok teszik széppé a kapcsolatunkat, kiparodizáljuk egymást, ironikusan vesszük a problémákat. Féltékenységről bizalomhiányról szó sincs:) Sosem alázott meg, sosem beszélt csúnyán velem. Tetszik, hogy felnéz rám (mindenféle jó értelemben vegyétek) fontos neki amit csinálok, és nekem is fontos az amit ő csinál, ő szeret. tudom, néha hibáztam és igéreteket tettem amit megszegtem, de ő megbocsájtotta, és igyekszem jobb lenni:)

Szerintem fontos az őszinteség, a kommunikáció, a törődés, a humor, a jo szex is fontos (ott is a törődésen van a hangsúly, hogy kifejezhessem mennyire szeretem)...

Hát nem is tudom még mit mondhatnék, talán kicsit igen őszinte lett:D

2o_F

2010. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyan lány vagyok,és lehet,hogy nem ér a válaszom,de azt mondom amit a barátom:)

Szóval nem szabad rátelepedni,évek múltán is meg kell hagyni egy bizonyos magánszférát,ne hisztizzen az ember meg ilyenek.Ja és kaja meg sex legyen:D

Amúgy szerintem erre nincs bevált recept,mert pl ő ezt mondja,ennek ellenére én elég hisztérika tudok lenni néha...mégis velem van,mert szeret,talán ez a kulcsszó:)

2010. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kimaradt, hogy 2,5 éve vagyunk együtt, a rózsaszin kod ezért oda is lett , de igazából nálunk a mély szeretet mindig is erősebb volt. Nem teszek semmit, magától jön, hogy szeretem, hogy vele akarok élni:) előző voltam
2010. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 1o:21 es választ a 2o-F irtam elnézést:) közben irtak előttem

Jelenleg távkapcsolatban élünk (fél éve) de mindent meg lehet oldani, csak két értelmes ember kell hozza:)

2010. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!