Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra az "ideális" barátnő egy tartós párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a 20-25 között fiúk/férfiak, tartós /1-2éves párkapcsolatban/ milyen párt részesítenek előnyben? Legyen kedves, aranyos bújós, segítőkész, és megbeszélhessetek vele mindent? Vagy legyen inkább kicsit hideg, tartózkodó, kiszámíthatatlan és nagyon hangulatfüggő? Külsőt direkt nem írok, a két példának tegyük fel h ugyanolyan:). És ha nem az előbb felsorolt tulajdonságokkal rendelkezik, akkor milyen az "ideális" barátnő?

20/L


2009. jún. 7. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a kedves, aranyos, bújós lányokat szeretem akiket lehet SZERETNI. Nem szeretem a hideg hangulatfüggő csajokat.
2009. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen figyelmes, kedves(ne csak velem, másokkal is), megértő, kreatív, ne legyen otthonülős, ne legyen féltékeny, ne akarjon kisajátítani, és legyen értelmes. Most hirtelen ezek jutottak eszembe.
2009. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a következőek fontosak. Legyen okos, értelmes, kreatív, legyen humorérzéke, stílusa és legyen kedves és megértő. Ezen kívül az sem árt ha őszinte és hűséges. :) Aztán innentől fogva hogy most dilis-e, vagy vannak-e hangulat ingadozásai, nem érdekel. Annál izgalmasabb a csaj és annál nagyobb kihívás visszafogni. :)


Ja és a legfontosabb, szeresse a gyerekeket és akarjon családot. -nekem egy ilyen csaj lenne az ideális hosszú távra.


23/F

2009. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem:) Én ilyen vagyok, és nagyon jól kijövünk a párommal, csak sok olyan lányt ismerek, akik a hideg hisztis stb kategoriába tartoznak, és mégis szinte az egekig magasztalják őket. És ezért vagyok kíváncsi, hogy mit gondolnak a korosztályom férfi tagjai:).
2009. jún. 8. 00:07
 5/13 A kérdező kommentje:

De gyorsan válaszoltok :) Az előző komment még csak az első válaszra reagált.

Köszi nektek is! Remélem megtalálod ezt a csajszit:)!!

2009. jún. 8. 00:10
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk hozzátartozik az igazsághoz, hogy a szerelem vak és nem biztos, hogy olyan csaj fog megtetszeni, akiben az előre elképzelt tulajdonságok megvannak.
2009. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, amit a többiek már leírtak (okos, kedves, bla-bla) legyen NŐ!

Értem ezalatt, hogy ne essen le a karikagyűrű az ujjáról, ha mikor hazajövök a melóból csinál nekem egy szendvicset. Vagy reggel beágyaz. Ilyesmi. Félreértés ne essék, nem ingyen házvezetőnőre gondolok, csak ilyen apróságokra.


Herótom van a huszonéves plázacicáktól, akik egy szelet kenyeret nem tudnak levágni /majd rendelünk pizzát szindróma/ vagy ha leejt egy poharat akkor kétségbeesve nézi az üvegszilánkokat, mert azt se tudja a seprű melyik végét kéne fogni :)


Ezen kívül még szerintem annyi, hogy a tartós kapcsolat titka az, hogy ne 0-24 lógjatok egymás nyakán, mikor a másiknak magányra van szüksége a párja engedje el, hiszti nélkül :)

2009. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
azé furcsa h azt h szép azt egyik fiu se irta, pedig biztos mindegyik szép bnőt szeretne..
2009. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

meg nemárt ha a lánynak van tartása, különben csak egy háziálatra lehetne tekinteni akki bmit megtesz, tapasztalatbol tudom (illetve haverom és nője...)

továbbá kompromisszum képes legyen, lehessen vele hülyéskedni sértődés nélkül, és az sem árt ha egy kicsit őrült és beválalos...(itt az extrém helyszinekre gondolok:D)

2009. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hu ez a tema engem is erdekel, fiuk irjatok batran, es ne titkolozzatok, egy kicsit rakjatok felre a buszkesegeteket.
2009. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!