Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled volt ilyen? Elmeséled?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt ilyen? Elmeséled?

Figyelt kérdés

7 éve szerelmes vagyok egy férfiba az érzés kölcsönös volt de semmi komoly dolog nem történt köztünk mert távol kerültünk egymástól.Közbe férjhez mentem 5éve.nem felejtettem egy percre se ....sokat gondoltam rá és párszor írt is üzenetet stb...most visszaköltözött gyakrabban találkozunk.nagyon rossz érzés mert ugyan úgy szeretem mint régen...a férjem sosem csalnám meg,a kapcsolatunk is rendben van,van egy csodás lányunk most várom az újabb babánkat.de az érzés sosem fog elmúlni érzem a másik férfi iránt.

(nem kérek negatív véleményt csak tapasztalatokat és történeteket akik hasonló cipőben vannak)


2011. jún. 21. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Látod, ezért nem szabad elengedni azt, akit szeretünk kiv. ha ő nem szeret, és nyiltan visszautasít.

21/L

2011. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Funktasztikus ***** válasza:
Háát a második "válasza" mindent elmond szavak nélkül:DxD
2011. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a látszólag rendbe van a kapcsolatom stb addig fog tartani amíg a gyerkőcök felnőnek, és kirepülnek a fészekből. Onnantól kezdve ráébredsz milyen is a mostani férjed valójában, és egyre jobban fogsz vágyni a másik felé. Egyelőre a srácok építik az önbizalmad, de mi lesz később? (Amit írtam családi példa, és a vége nem rózsás)
2011. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!