Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen témákról beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákról beszélgettek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban ha mindkét fél szótlan mi lenne a megoldás? Ez azt jelentené hogy nincs közös téma vagy lehetnek alapból ilyen emberek? Mit gondoltok erről a helyzetről?
2011. jún. 21. 18:00
 1/5 asdface ***** válasza:
Vannak akik szavak nélkül is megértik egymást, de én a sok közös élményt ajánlom, akkor lesz miről beszélgetni és meg is ismeritek egymást.
2011. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol nincs közös téma, szerintem ottbaj van...Egy kapcsolat akkor jó, ha a felek bármiről képesek beszélgetni egymással szerintem.
2011. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De engem zavar a csend, van amikor megszólalnék és nem tudom mit mondjak. Szerintetek velem lenne a gond?
2011. jún. 21. 18:10
 4/5 habibi ***** válasza:
mi mindig tudunk valamiről beszélni, mert ha a párom egyszer belekezd egy storyba, annak az elmesélése eltart kb. fél óráig és olyan jó Őt hallgatni :) de ha kifogynánk a témából, akkor elmeséljük, hogy mit hallottunk v. mi érdekes történt velünk aznap, mit fogunk másnap csinálni, de jó csak úgy csendben egymás mellett ülni is v. mást csinálni...
2011. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitárgyaljuk, kinek mi történt a munkahelyén, kiszámoljuk, mikor lesz újra közös szabadnapunk, megtervezzük, mit fogunk csinálni a következő közös szabadnapon. Persze a programszervezéshez azt is meg kell tárgyalni, hogy állunk anyagi javakkal, ki kell számolni, mit engedhetünk meg magunknak. És újabban arról is beszélgetünk, hogy mit hogy szeretnénk az esküvőnkön. :) 22/N
2011. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!