Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác úgy köszön el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác úgy köszön el egy lánytól, hogy csácsá, akkor tuti nem akar semmit tőle, csak havernak tekinti?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 18:10
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem akar semmit, mert ha szereti nem köszön el úgy, hogy csácsá, az én barátom is a haverjaitól így köszön el, de tőlem nem :D (L)
2011. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
ez szerintem azt nem befolyásolja, mindenkinek megvan a stilusa, mindenki másh köszön el, van aki mindenkitol igy köszön el, van aki abszolut nem használja, inkább ilyen következtetéseket a viselkedéséből kellene levonni.
2011. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Sztem ez nem azt jelenti hogy nem akar semmit:)
2011. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A rövid történetünk annyi, hogy mi jártunk, de utána alig beszéltünk, kijelentette, csak barát. Utána szóba se állt velem. Most újra beszélgetünk, úgy, mint rég. És most, a szakítás óta először ő maga hívott fel. Megint csak ugyanúgy eldumáltunk, hülyéskedtünk. De a végén úgy köszönt el, hogy csácsá. Azelőtt nem tette.
2011. jún. 21. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ti nők h tudtok minden kis apróságba ennyi baromságot belemagyarázni?
2011. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
viccel, vagy ugyanolyan fontosnak tart mint a haverjait, azaz téged is barátnak tart, szal nem csak használ
2011. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hm... két válasz kapta meg a szemem, remélem reagálnak rá az érintettek:

Először a 3. válaszolóé: "ez nem jelenti azt, hogy nem akar semmit" szóval akkor attól függetlenül, hogy így köszönt el, még akarhat valamit?

A másik az utolsóé: a haverjaival nem igazán van közeli viszonyban, én vagyok az, akit talán a legközelebb enged magához. De mint írtad, hogy fontosnak tart, mint barátot. Az nekem végülis nem jó, hisz én többet szeretnék tőle. Nem igaz?

2011. jún. 22. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:

3.-dik vagyok


Igen jól érted lehet hogy akar valamit...köszönés alapján nem döntheted el hogy akar-e vmi vagy sem inkább sztem a viselkedésből le lehet vonni valamit:)

2011. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!