Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk párommal nem akart komoly kapcsolatot, még élni akar, szórakozni, (csajozni). Én viszont közöltem vele, hogy nem leszek egy a sok közül akivel szórakozik, ha az kell akkor keressen magának más játékszert. Mindezek ellenére egyszercsak azt vettük észre, hogy egymáshoz csiszolodtunk, együtt vagyunk. Csakhogy időről időre párom megváltozik. Kitalálja magának hogy ő ezt még nem akarta, tul korai, tul gyors, hogy megfosztom a szabadságától (nála ez a csajozást jelent) és szakítani akar. Persze nekem is elegem lesz és szakítunk. Aztán nem telik el pár nap már keres, hogy nem bírja nélkülem, hülye volt stb.

De mindig ezek a fázisok, már nem tudok tervezni se vele, ha épp jó a kapcsolatun az van bennem, hogy ugyis elromlik, ugyis történik valami.

Mit gondoltok? Én tényleg szeretem és ő is szeret. De ennek így semmi értelme!


2011. jún. 21. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, ennek így semmi értelme.Amíg nem vagytok együtt, addig mást kettyint, amikor megunta, akkor jöhet a háztáji?Á, nekem nem kéne.
2011. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az ország melyik részén laksz? lehet én vagyok a másik csja, ha érted mire gondolok :/ :D :S
2011. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Első válaszolónál a piros pont!!!!
2011. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem dug meg senkit. Azért akar szakítani, hogy csajozhasson, de addig soha nem jut el. Tudja, hogy akkor ugysem fogadnám vissza SOHA!
2011. jún. 21. 19:54
 5/24 anonim ***** válasza:

"Szeretem es o is szeret"

Az erzelmekre figyelj! Egybkent nem tudom, hogy mi a kerdes,mivel te mindent leirtal, de meg is valaszoltad!

"De ennek igy semmi ertelme!"

Benned a valasz!

2011. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem fog megváltozni? Ne áltassam magam?
2011. jún. 21. 19:59
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Es te elhiszed, hogy egy ilyen "ferfi" oszinten beszamol neked arrol hogy megdugott egy csajt vagy sem? :)

Ne legy naiv. Nincs honnan tudd biztosan.

2011. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A lényeget kihagytad!!Még hozzá azt hogy mennyi idősek vagytok,mert az sem éppen elhanyagolható....
2011. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem is fog ez a kapcsolat ennél tovább jutni -úgy néz ki- még évekig. Ha többet akarsz mikor szakít utána ne fogadd vissza többet, hanem keress egy komolyabb párt magadnak. Mert ennek így valóban semmi értelme, nem juttok el soha 1-ről a 2-re.
2011. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy nem jut el addig? Vagy csak neked mondja ezt? Aztán, ha mégis kiderül valami, majd azzal érvel, hogy "de hát nem voltunk együtt..."


Keress valakit, aki megbecsül!

2011. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!