Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy érzékeny, sértődős férfival?

Figyelt kérdés

A párom, férfi létére elég sértődős: sok apróságon berág, gyakran egy általa félreértelmezett szón vagy mondaton. Lassacskán ott tartok, hogy nem merek megszólalni, nehogy valami rosszat mondjak.

De egyébként sok jó dolog is van a kapcsolatban, nem szeretném elhagyni, de a fent leírt tulajdonsága néha megkeseríti az együtt töltött időt. Ti mit tennétek?


2011. okt. 18. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hasonló képpen vagyunk mi is. Sokszor már szólni sem merek, mert félek, hogy konfliktus lesz belőle. Hozzá teszem én is elég sértődékeny vagyok, így két dudás nehezen fér meg egy csárdában :-)


Próbálok tudatosan figyelni arra amit és ahogy mondok. Meg mindig kiselőadást tartok szegényemnek, hogy miért kell akármilyen apróságon berágni... Már haladunk.. :-)

2011. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Súlyos belső konfliktusai vannak magával. Jobb ha kideríted még most, mert később pokollá teszi az életedet egy ilyen sértett, belül még gyerek pali...
2011. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én azt hittem a nők szeretik az érzékeny pasikat ;D. Viccet félretéve, ha zavar a nyámnyilasága, akkor keményítsd meg a lelkét kicsit, ha nem megy, akkor úgyis vége lesz.
2011. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
ő véletlenül nem az a x-faktoros gyerek?
2011. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 specialsound ***** válasza:
Ha olyat mondasz neki ami egy kicsit is azt mutatja neki hogy te valamiben nem tartod őt a legjobbnak már jön a hiszti! De ez fordítva is igaz, lányokra is! Probálja azt mondani valaki az utcán sétálva a barátnőjének hogy a másik utcán sétáló csajnak jobb a feneke v. bármije mint az övé.
2011. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kötözd ki az ágyhoz és korbácsold meg.


Akkor lesz oka duzzogni:D

2011. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ablaze válasza:

specialsound:

Még jó, hogy megsértődik, ha mást jobbnak tartasz nála. Csak az önbizalmát rombolod.

Egyébként ha a srác nem változik, ott kell hagyni, mert ezzel csak több lesz a kellemetlen, mint a kellemes pillanat. Találsz nála jobbat is.

2011. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is ki nem állhatom a sértődékeny embereket. Világosítsd föl határozottan, hogy nem normális, hogy kiakad apró dolgokon!!!
2011. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki ilyennel.
2011. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
a szerelem sok mindenre képes!! ha igazán szereted mond el neki is a problémádat!! és ha ő is szeret téged változtatni fog!!
2011. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!