Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én érzem rosszul, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem rosszul, vagy tényleg furcsa?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, és bármit megtennék érte. Hétvégén dolgozott, megbeszéltük, hogy én elmegyek szórakozni a barátnőmmel. Azt is megmondtam neki, hogy hol leszünk, mikor jövünk el onnan stb. Ott a buliban találkoztunk a közös barátainkkal. Én úgy gondoltam, hogy abból nem lehet baj , ha baráttal táncolok, hiszen ő tudja, hogy van párom, nem fog fogdosni stb. Ez így is történt, viszont a párom egyik haverja is feltűnt ott, és alpári módon kezdett engem szidalmazni, hogy hogy lehetek ekkora ..., és mit fog ehhez szólni a párom, ha megtudja. Én azonnal fogtam magam, és hazajöttem taxival. Felhívtam a páromat, elmondtam neki mindent, úgy ahogy volt.Erre ő csak annyit mondott, hogy majd meglátja hogy a haverja mit mond neki, de ezentúl én egy "k*rva szót ne szóljak", ha ő valahol odamegy táncolni csajokhoz.Ebben az a különbség, hogy mikor együtt megyünk szórakozni (és mindig együtt megyünk, ez egy kivételes alkalom volt) ő akkor megy oda az orrom előtt másokhoz táncolni, én pedig csak gondoltam ne álljak ott mint egy darab fa, táncolok egy ismerőssel.


Tehát csak szerintem furcsa, illetve érthetetlen, hogy ezen megsértődött?


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.:)


2011. jún. 21. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég sötét egy barátod lehet.
2011. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Háát, ezt szerintem csak a pillanat hevében mondta, majd ezt ha megbeszéltétek utánna is írd le hogy mi volt!

Amúgy lehet hogy a haver félreértette

2011. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván az sem mindegy, hogyan táncoltatok... Diszkóstílusra hátta álltál a srácnak és tekergetted magad előtte, vagy megfogtátok egymás két kezét és rokiztatok egyet... Nem mindegy... Utóbbi esetben nincs semmi gond, de az első eset tényleg durva.
2011. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Megbeszéltétek előtte, nem? Akkor miért küldi oda a haverját szimatolni? És még ő van megsértődve? Neked volna okod haragudni, mert ennyire nem bízik benned.
2011. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus pasi felfogás. Neki mindenhol, mindent szabad, te meg rá se nézz más hapsira még véletlenül se, mert ordas k*rva vagy...
2011. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én ezt az egészet nem értem. Ha a barátom dolgozik, én nem megyek bulizni. Ha együtt megyünk, mert csak együtt megyünk, egy párként, akkor egyikünk sem táncol mással. Komolyan nem értem ezt az egészet.
2011. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis kell a másik nélkül szórakozni, mert a pároddal nem igazi ez a fajta kikapcsolódás. Én (mivel a párom otthonülős típus) rendszeresen barátnőkkel járok el szórakozni, ahol igenis táncolok más pasikkal, mert tudom, hogy nem lesz közöttünk semmi és az meg nem bűn, hogy jól akarom magam érezni, az meg pláne nem az, ha örülök az esetleges bókoknak (elvégre nem vagyunk összeragadva az emberrel "csak" eddig egymás mellett találtuk magunkat a legtöbbnek).

Szerintem is egy tapló, aki a nyilvánvaló, hogy a kisebbrendűségi érzését próbálja leplezni azzal, hogy neked támad. Ha a haverjának hisz és az ő véleménye fontosabb mint a tiéd, akkor talán járjon/éljen vele. Én biztos nem maradnék mellette, mert nem bírnám elviselni, hogy a tényleges személyi szabadságomban korlátozzon vagy feltételeket szabjon és mindezt ráadásul úgy, hogy

én érezzem magam egy kupac szarnak, mert neki nem elég nagy az egója...

Hát tudod mit, dobni kell a suttyót.

2011. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy k.rva szót nem szólhatsz, akkor ne is szólj egy k.va szót se:) Ne beszélj vele, és ezentúl 3* meggondolja hogy beszéljen veled. Nem a seggéből rángatott ki, legyen már egy kis büszkeséged.
2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából azóta is bunkózik, ez szombaton történt. És már idegroncs vagyok..Azóta nem ettem, mert akkora a gyomrom, mint egy dió, vagy nem is tudom.:D Annyira szeretem, hogy nem tudnám otthagyni.:( Tudom, hogy hülye vagyok..De ma is írtam neki, most délutános, szóval még dolgozik. Nem élünk együtt, ezért ilyenkor megvárom, míg este hazaér, és akkor még beszélgetünk. Írtam neki, hogy nagyon rosszul vagyok, lehet, hogy elalszok, mire hazaér, de megpróbálom megvárni azért. Erre annyit írt vissza, hogy oks..Na és ilyenkor tudnék kifutni a világból.:)

2011. jún. 21. 20:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Na látod, pont ezért bunkózik, mert tudja, hogy veled megteheti, mert te imádod és futsz utána. Jól írta az utolsó, legyen már önbecsülésed...
2011. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!