Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hittek a kapcsolatotokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hittek a kapcsolatotokban, mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Érdekelne olyanok története, akiknek a környezete nem hitte el valamiért, hogy a párkapcsolata működni fog, de a várakozások ellenére mégis így lett.
2011. jún. 21. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én pàrkapcsolatomnak mindenki ellene volt, és màr több éves hàzasok vagyunk. Hoppon maradtak, ùgy kell nekik.
2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Túrós Petik:-). És miért nem hittek benne? Írtok kort és nemet is?
2011. jún. 21. 22:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagy a korkülönbség és én igen fiatal voltam amikor összejöttünk, ezért mindenki azt hitte, ez csak vicc.
2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Na itt a válaszokra én is kíváncsi leszek, de korábbi GYIK-os tapasztalatok alapján azért nem árt majd tisztázni a pozitív válaszok esetén, hogy hány év is a válaszoló "sikere".

Szerintem kb 3 év után beszélhetünk hosszútávú sikerről.


Amúgy ha pl egy bizonyos család tagjai ellene vannak valakinek ez igen, lehet szűklátókörűség, de ha tényleg szinte mindenki (barátok, rokonok), akkor ott azért kell, hogy legyen valami igazság magva a dolognak.

2011. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 13 év a különbség és 17 voltam, amikor udvarolni kezdett. Az azért... 8 éve vagyunk együtt:)
2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A párom külföldi és színesbőrű. Nem voltak elragadtatva a gondolattól, sokan (távoli ismerősök, rokonok) a mai napig megszólnak a hátunk mögött, pedig 10 éve együtt vagyunk és gyerekeink vannak.
2011. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a sajátomban nem hittem majd fél évig. Októberben lesz az esküvőnk :))

Valószínűleg az volt az oka, hogy előtte nagyon sokáig "hevertem" az előző kapcsolatomat és nehéz volt újra felépítenie a bizalmat. Sikerült neki :)


26L

2011. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2011. jún. 21. 22:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Na most ez csak egyéni gondolkodás...

Most, hogy így elő jöttek a korkülönbséges esetek, nekem 3 ilyen ismerősöm van(volt) és valóban azok a kapcsolatok a nagy ellenállás ellenére sok-sok évet megértek.

A háromból kettő aztán mégis felbomlott, jellemzően amikor a leányzó 30-35 éves lett (a pasi meg túl lépet az 50-en) és ott a nők szakítottak.

A harmadikról nincs infóm, mert az elmúlt 10 évben nem találkoztunk, de anno már ott is sok balhézás volt.

Kíváncsi lennék mi lett velük...

2011. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az én kapcsolatomnak a családom nagyon nem örül(t), ami azt illeti, elég viharos is, de azért reménykedem.
2011. jún. 21. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!