Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok akik szakítottak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok akik szakítottak és több hónapig akár évig külön voltak, majd újra keztétek sikerült megint beleszeretnetek a másikba vagy már másérzés volt azért?

Figyelt kérdés
Mennyit voltattok külön, tartotáttok ebben az időszakba a kapcsolatott vagy csak a véletlen hozta így?
2011. szept. 22. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:

1ik ismerősöm nem rég ilyen helyzetbe keveredett

3 éves kapcsolat után ment szét párjával 1-2 hónapra ennyi idő kellett nekik h rájöjjenek egymást szeretik

azt mondta azóta sokkal jobb a kapcsolatuk jobban szeretik egymást és megbecsülik

2011. szept. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem majdnem 2 évet voltuk külön.Majd amikor találkoztunk újra úgy éreztük,hogy imádjuk egymást..A varázs megvolt,de csak ideig-óráig..Talán 1-2 hónapot voltunk együtt,és rá kellett jönnünk,hogy semmi sem változott..Ugyanazok a hibák jöttek elő,amiért annak idején szakítottunk..Így újra szétmentünk,de most nem haraggal hanem barátsággal váltunk szét.


Jól mondják,hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó..

2011. szept. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van pro és kontra. Én is reménykedtem, de igazából lehet tényleg értelmetlen. 2 hónapja vagyunk külön.
2011. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött. Több mint 4 évvel ezelőtt jöttünk össze először, de szakítottunk, másfél évet külön voltunk. Nem mondom, hogy miután újra egy pár lettünk, nem kellett kicsit küzdeni a kapcsolatért...de megérte. Fülig szerelmesek vagyunk, és igazából ez nem múlt el az alatt a másfél év alatt sem (egyébként nem tartottuk a kapcsolatot, bár azért folyamatosan tudtunk a másikról..) szóval nálunk igazából nem is kellett mit felmelegíteni :)
2011. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy évig voltunk külön, közben nem tudtuk elkerülni egymást teljesen, tehát összefutottunk néha, illetve beszétünk, de nem számottevőben sokat. Utána kb. egy féléves folyamat hozta újra össze a dolgot. Más volt, és igen sikerült :)Bár nem a sikerült szót használnám, hiszen nem volt megerőltető, hanem inkább a csak úgy megtörtént illik ide.


22/N

2011. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én azoktól kérdezném akik újra összejöttek, hogy miért szakítottak akkor? vagy mi történt?
2011. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, utolsó engem is érdekelne! remélem vissza kukkoltok..
2011. szept. 23. 23:54
 8/8 anonim ***** válasza:
igen tortent meg mar velem is megszoktem tole nem birtam vele, vissza konyorgott
2011. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!