Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, vagy csak túl spirázom dolgot?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig is közvetlen volt az emberekhez,és persze naív is,ő is kicsit,de be tudom annak h fiatal(19)(és ezt sokan félre is értették) barátkozó volt és a pasik persze egyből nyomulnak rá mert fura egy lánytól a kedvesség,biztos volt már másnak is ilyen barátnője..,soha nem is csalt meg,és nem is csalna meg ezt tudom,de azért zavart h szereti húzni mások agyát,és ez nincs másképp a neten se, de múltkor láttam h az ex pasijának a képéhez írogat és finoman flörtölnek...na ez felhúzott,mert addig nem érdekel míg ismeretlenekkel csinálja,vagy barátokkal de az exel hadd ne keljen már így lenni,és most nem tudom mit tegyek,szóljak ne szóljak érte,várjam meg mi sül ki belőle,vagy vágjak vissza h én is írok másoknak h vegye észre magát stb...Szerintek?

És megint csak azt tudom mondani h nem a megcsalástól félek,mert annyit jelentek neki h ne tegyen ilyet,hanem az h sokat ismerkedik másokkal és nehogy valaki elkábítsa, én pl direkt vissza vettem a lányokkal való ismerkedést ő miatta mert tudtam h zavarta.


FF23


2011. jún. 22. 09:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hmm a 10:22-es válaszolónak lehet igaza van, csak nehéz dönteni,mert.

1.Nem csalt meg.

2.Ha együtt vagyunk nagyon érezteti velem hogy szeret,tényleg mindig mindent megad minden téren.

3.Rendkívül féltékeny rám,ha már valakivel beszélek(csaj) vagy ha 1napig nem hívom kérdezgeti hol voltál kivel...stb sőt néha ez idegesítő is de ebből nekem az jön le h féltékeny,és aki féltékeny a másikra azt gondolom szeretik.

2011. jún. 22. 10:29
 12/14 anonim ***** válasza:

Bemutatom neked a társfüggő leányzó típust, aki egyben szeretet hiányos is(Nárcista jellem). Szóval abban a pillanatban dobbant mellőled amint kinyírt téged önbizalmilag, és függővé tett.


Volt hozzá szerencsém, és hogy őszinte legyek most már nem várnám meg a végét.


A féltékenység olyan dolog ami jelzi azt hogy birtokolni akar téged, ergo nem emberként kezel. (nem beszélhetsz más lányokkal, nem tűnhetsz el tudni akarom kivel vagy, hol vagy stb... Ha nem hívtál a megszokott időben szóváteszi, ha eddig elkísérted most valamiért nem szóváteszi...)


Ő magának viszont meg fenntartja a jogot hogy szabadon lélegezhessen, csinálhassa a dolgait... Szakításkor majd azzal jön hogy neki korlátok kellenek, neki dominánsabb férfi...stb Azután két hét múlva már randizni látod egy másik csávóval, aki pont olyan lesz, vagy többnyire hasonló mint te :).


És ahogy elnézem a mérleg kicsit eldőlt a leányzó oldalára, ugyanis többször mondasz igent, mint ő.


Itt ami a te szempontodból fontos lenne, hogy észrevedd önmagad! Szeresd magadat, ismerd meg a korlátaidat, lásd meg mit vársz el másoktól, és ezeket érvényesítsd is, következetesen. Teszem azt pl ha a párod szeretné ha ezentúl csak a földúton fogjad meg a kezét, akkor tedd hozzá hogy rendben, nekem ez nem jó de megteszem, viszont ha négy hét múlva másképpen fogod gondolni akkor vége, szakítunk.

2011. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Aztak*rva, nagyon jól elmondtad a dolgokat és igazad is van mert okosakat mondasz,na figy most így hirtelen tényleg nem tudnám eldobni magamtól mert sokat érzek iránta,DE azért most már észhez térek,tényleg visszább veszek h ne az legyen amit ő akar(bár eddig se volt így mindig) és szóvá teszem neki a dolgokat,ha ezután se fogok látni változást dobbantok...még ha fájni fog is,de találok mást ezt tudom magamról.
2011. jún. 22. 10:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom tényleg!


Ezt még javaslom elolvasásra:

[link]

2011. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!