Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég romantikus első találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég romantikus első találkozásnak?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első randink. Strandra menni, jó?:)
2011. jún. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, de azért én nem mondanám romantikusnak! :)
2011. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj..akkor hova?:D Nem volt még túl sok párkapcsolatom:$:)
2011. jún. 22. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A strand talán azért nem a legjobb választás, mert (ha te vagy a fiú) lehet, hogy a lánynak vannak gátlásai a testével kapcsolatban. Szerintem jobb lenne, ha elmennétek kettesben sétálni egy nyugisabb helyre, ahol nincsenek félcsóré emberek, és ahol egymásra tudtok figyelni. És ha már annyira megismertétek egymást, akkor felhozhatod, hogy legközelebb menjtek starndolni :).

20/L

2011. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lányra:) De távkapcsolatban élünk..:) Ezért jön ő:)
2011. jún. 22. 14:10
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóhoz, szerintem első randin első az hogy veszel a lánynak egy csokor virágot, aztán elmentek sétálni, vagy a parkban leültök beszélgetni, hidd el ez befog neki jönni :) sok sikert! :)
2011. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!