Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon tetszik meg minden de nem ciki az ha a lány 1 évvel idősebb mint én?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lánytól függ. én lány vagyok, nálam nem volt probléma az ilyesmi. 1. barátom fél évvel volt fiatalabb, a 2. 2 évvel... pedig mindig azt mondogattam régebben hogy nekem ugyan nem kell fiatalabb, dehát így jött ki. ha tetszel neki, nem probléma
2011. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy év mit sem számít. Sok sikert! ;)
2011. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
ha a lánynak nem az hogy egy 1 évvel fiatalabb fiúval van együtt akkor nem ciki én is lán vagyok és volt már idősebb és fiatalabb barátom is mind 2vel ugyan olyan volt
2011. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 97-es vagyok,decemberi,barátom meg 98-as,májusi,én 8.ba megyek,ő 7.be,és 6hónapja együtt vagyunk...szerintem nem gáz az egy év,habár köztünk csak 4hónap van :)
2011. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 1 évvel vagyok idősebb a barátomnál. Nagyon jó meg vagyunk, isteni minden! Először mi is sokat agyaltunk ezen a dolgon, de a szerelem erősebb volt. Azóta eltelt 5 év, és most a menyasszonya vagyok. :)
2011. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy év?? Ne viccelj, nővérem 2,5 évvel idősebb, mint a párja és nyáron lesz az esküvőjük. :D
2011. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én mindig azt hajtogattam, hogy jajj nekem nem kell fiatalabb pasi... mostani barátom (akivel 8 hónapja együtt vagyok) fél évvel fiatalabb nálam :D vele jött össze :) amúgy nem gáz :)
2011. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek sokat segítettetek
2011. jún. 22. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik? Összeilletek? Szeretitek egymást?


Akkor mi a gond? Ahogy múlik az idő, ez a különbség egyre kevesebbet számít.

2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!