Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha sírok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha sírok egy lány után? 15/F

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk de már egy hete éreztem, hogy nincs minden rendben és már akkor is sírtam éjjelente :'( ... most is nappal próbálok erős maradni (nagyon nehéz) és este mikor nem lát senki kisírom magam :'( nagyon hiányzik... haverjaim elmentek koleszba senkire se tudok támaszkodni :( mit tegyek? próbáljak erős maradni és este kisírom magam vagy tudok valamit tenni ellene? már unom, hogy minden este sírnom kell.. ha nem bírok erős maradni nem lenne ciki ha közösségbe sírok egy lány után?
2011. aug. 31. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

nem ciki, főleg 15 évesen nem. én tudom értékelni az olyan srácokat, akik tudnak sírni, kimutatni az érzelmeket, viszont a kemény, sérthetetlen, lerombolhatatlan alfahímeket, annak megjátszását nem tűröm. persze ez nem azt jelenti, hogy az állandóan hisztiző, bömbölő pasikat kedvelem, mert azt sem.

17L

2011. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
tudod bolond aki sír 1 lány után...nanananana-na-na-nana-nanan-na oooooo-jeee-jejejeoouujee
2011. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

na elharaptam a végét félúton, hogy siessek vissza hozzád bébi


nah, hát majd elmúlik ez az érzés, ellenkező esetben forduljon psziíáteréhez

2011. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

(08:45 - 17L) köszönöm a választ :$ nem akarok megjátszani semmilyen alfahímet, csak most megyek új suliba és nem akarom, hogy úgy ismerjenek meg, hogy milyen gyenge idegzetű vagyok.. utoljára 5 évesen sírtam nem vagyok valami sírós fajta, de most muszáj :'(

(08:45) lehet bolond vagyok de nem tudok mit tenni :( én se tudtam, hogy tudok ennyire szeretni, hogy sírok majd utána

2011. aug. 31. 09:04
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
NEM! határozottan nem, a lány sír a fiú után mert hiányzik neki most ezt egy fiú mért ne tehetné meg?
2011. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 napietus ***** válasza:
21%

igen, az, szóval ne dicsekedj vele, és mások előtt uralkodj magadon. a szobádban egyedül azt csinálsz amit akarsz.


(egyébként az is ciki, ha egy lány hisztériázik az expasija után. ami egyszer volt, újra nem jön el.)

2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem az. Biztos nagyon szeretted, és még most is. Tudom, nem sok vígasz de idővel jobb lesz. Velem ugyanez volt, de támaszkodj a barátaidra. :)


15/L

2011. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 napietus ***** válasza:
39%
ezt a nyál számot muszáj volt belinkelni :D?
2011. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Támaszkodnék én barátokra csak most ment el az összes koleszba :( mindenki más gimibe megy tovább énis holnaptól egy tök ismeretlen helyre, idegenekhez megyek .. így nehéz lesz ismerkedni :(
2011. aug. 31. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!