Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudtok elszakadni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok elszakadni a volt fiútoktól és mindig előbb vagy utóbb visszatértetek egymáshoz. Mással is megtörtént?

Figyelt kérdés
Meséljetek erről...mitől lehetséges ez?
2011. jún. 22. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg őszintén szeretik egymást a párok addig szerintem vissza fognak térni egymáshoz mindig. :)
2011. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az első válaszoló... ha szeretik egymást akkor miért nincsenek már együtt?

a kérdező válaszára meg nem tudok válaszolni csak az egiyk fél szempontjából én azért jártam vissza (persze ha volt lehetőség) mivel nem én szakítottam és még szerettem... de a másik fél szempontjából foggalmam sinc s miért kereste még szakítás után is ilyen szempontból a társaságom, nem tudtunk meglenni mint 2 barát...

2011. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na jó kicsit rosszul fogalmaztam... szóval ha szeretik egymást akkor miért szakítanak, jó persze, jó hogy vissza találnak egymáshoz, de ha egyszer nem fogtok. biztos van oka amiért külön váltok.
2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Például sok probléma miatt úgy vélik, hogy ez a legjobb megoldás, de aztán rájönnek, hogy mennyit jelent a másik, és, hogy nem bírják ki egymás nélkül, mert szeretik egymást. Ezért újra egymásra találnak. :)


De az állításomat te is igazoltad ezzel a mondattal: "én azért jártam vissza (persze ha volt lehetőség) mivel [...] még szerettem..." :)

2011. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen tudom, csak az a baj hogy csak én szerettem :/
2011. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem is szeretett, vagy időközben szeretett ki belőled? :/
2011. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt nem hiszem hogy soha nem szerett volna, inkább időközben kiszeretett amit éreztem is csak nem akartam hogy úgy legyen... meg persze benne volt ez a mi van ha most majd jó lesz minden megint jó lesz, de aztán nem lett...
2011. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mint ha én kerestem volna úgy mikor nem voltunk együtt, úgyhogy nem értettem a dolgot...
2011. jún. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt. :( Sikerült már túllépned rajta?
2011. jún. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!