Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk elszakadni egymástól?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, mert már nem érezzük egymás iránt a szerelmet. Van kiszemeltem, neki viszont alakul is a kapcsolata, mégis ugyanúgy összejárunk szeretkezni. Egyszerűen imádjuk egymás testét, tökéletes vele a szex és állítása szerint velem is. Fura, nem tudom, miért van ez. Abba akarjuk hagyni, nem helyes így, mégis hiába határozzuk ezt el, nem tudunk elszakadni egymástól. Hiányzik a másik, keressük egymás társaságát és a szex is hiányzik a másik féllel mindkettőnknek. Miért van ez? És miért nem végleges az elválásunk?
2011. júl. 24. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2011. júl. 24. 01:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Másokat könnyű átvágni, de mint látod magatokat nem. Nem szép dolog amit csináltok, a fiú alakuló barátnőjével. Életetek végéig nem csinálhatjátok ezt másokkal. Ne haragudj, de elég buták vagytok mindketten:) Észrevettétek, hogy hiányzik a másik, de nem vagytok ismét együtt, nem beszéltétek meg, nem kezdtétek elölről, csak csalja az új lányt veled? Beszéljétek meg, hogy vagy a másik vagy te. Ha te, akkor a lánynak mondja el, hogy ne számítson semmi többre...
2011. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk szerelmesek. És igen, szörnyen buták vagyunk. :( És pontosan tudjuk, hogy ez csúnya dolog így, de mégis mindig megtesszük. Ő kezd beleszeretni a lányba és én is azt hiszem, érzek valamit a srác iránt. De akkor miért tesszük ezt? Rendesen vágyunk egymásra, a másik közelségére, vonzódunk egymáshoz... Fura ez!!!
2011. júl. 24. 01:20
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz:Mert szeretitek egymást!
2011. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudat alatt akkor lehet mjegis csak ereztek vmit egymas irant....ajajj...vagy csak eros kotodes...
2011. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha most nem érzitek,hogy szeretitek egymást csak erős a vonzalom, a kötődés attól még később visszajöhet a szerelem ... ! Jobb lenne megbeszélnétek és nem pedig bemagyaráznátok magatoknak egy új kapcsolatot,szerelmet !!!
2011. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ez bizony az oxitocin miatt van, ami minden egyes szexuális együttlét alatt termelődött mindkettőtök szervezetében. Az oxitocin fokozza az emberekben az összetartás érzését.
2011. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mutans embereknel gyakorta elofordul hogy a szerelem elmultaval is kotodnek egymashoz. Szeretik egymast. Milliardnyi szornyszulott el igy ezen a bolygon. Koztuk vagyok en is. Ha amugy jol kijottok nem ertem minek ez a cirkusz. 22 evesen lehetne tobb eszetek mar. Ha egyutt jo akkor legyetek egyutt es ne masokat szopassatok mert az genyosag. Es elobb vagy utobb hala az egnek ugyanezt visszakapjatok majd valaki mastol. Egy kapcsolat nem csak addig kell tartson amig langol a love. Tenni kell erte hogy mukodjon. Vagy ennyire hulyek vagytok hogy erre meg nem jottetek ra, vagy csak szimplan lustak. Fussatok meg egy kort apait anyait beleadva. Ha akkor sem megy legfeljebb elmegy a kedvetek egymastol. Amit most muveltek az gusztustalan es kisse szanalmas is. Hajra!
2011. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetbe vagyok nem tudunk végleg elválni a másiktól,pedig ő kapcsolatba van,és nekem tetszik egy másik srác..de valahogy mindig keres,igaz mi nem járunk össze,pedig ő szeretett volna de én csaj miatt nem vállaltam be:S 22lány
2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!