Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 8 év korkülönbség? 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 8 év korkülönbség? 21 éves lány 29 éves pasi.

Figyelt kérdés

S még arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek van e értelme ennek az egésznek..

21 éves vagyok és próbálkozik egy 29 éves srác...

szerintetek csak szexet akar., vagy komolyabbat? (ennyi év soknak számít kapcsolat terén?)

+ én nem vagyok valami tapasztalt.. viszont ő igen... ez rossz pontnak számít?


2011. jún. 22. 18:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
18:12 én nem előítéletnek szántam.... csak most picit gondban vagyok, mert fura nekem ez a helyzet... :)
2011. jún. 22. 18:14
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fura ezen neked!

Én egy úgy szintén 29 éves ember vagyok,aki szintén egy 21 éves lánnytól szeretne valamit!

Elmondom hogy teljesen komolyan gondolom vele és nem csak szexet akarok!

Ezt a kérdést tedd fel egyébként a családi kapcsolatok téma körben és ott más választ fogsz kapni.Elnézést de nem 14-18 éves tapasztalatlanokét!

Én nem dugni szeretnék a lánnyal,ha nem ha ő is komolyan gondolja,akkor én komolyan gondolnám vele,bármilyen hihetetlen a szex még meg sem fordult a fejemben.

Egy 20 éves elöb akarhat csak szexet és elöb meg is csalhat!

2011. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

21 vagyok, barátom (több mint 5éve) egy most 30éves férfi.

Nem lesz semmi gond, HA KOMOLYAN GONDOLJA. De csak ekkor...

2011. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

18:19 köszönöm :) ez a válasz nagyon sokjat segített...

a többieknek is 1000 hála... :)

2011. jún. 22. 18:23
 15/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának dőpontja: ma 18:19 vagyok!

Még annyit tennék hozzá hogy egy 29 éves szerintem hűségesebb mint egy 20-22 éves.Én már személy szerint kiéltem magam és eszembe nem jutna megcsalni bárkit is,bár én sosem tettem ilyet amúgy sem!


Amúgy lehet rólam beszélsz!:D


Csak a sztori más!

2011. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Merre laksz?
2011. jún. 22. 18:25
 17/23 A kérdező kommentje:
Borsod megyében? :)
2011. jún. 22. 18:26
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem ott lakom.De azt nem mondom meg hogy hol.:)

Egyébként én nagyon örülnék ha össze jönne ezzel a lánnyal nekem és én tényleg nem csak szexet akarok!!!Szerintem ő sem,bár nem ismerem mert ugye mindenki más,de én merem állítani hogy nekem nem csak arra kell.

De ezt a kérdést majd tedd fel a családi kapcsolatok téma körben is légyszi,meglátod hogy teljesen más válaszokat fogsz kapni mint itt.

De tényleg tedd fel mert erre én is kiváncsi vagyok.Sajnos én most nem tudok fel tenni több kérdést mert egy másik kategoriában most írtam ki egyet.De te fél óra múlva tudsz!

2011. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom miért ilyen hülyeségeket írt a válaszolók nagy része,amikor a szerelem bizonyos keretek között nincs korhoz kötve!Miért ne lehetne egy 29 éves férfi szerelmes egy 21 éves lányba vagy miért ne szerethetné?Semmi baj nincs ezzel,én személy szerint 25-26-nak nézek ki és belül sem érzem magam 29-nek
2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja és hogy még egy pl mondjak,a testvérem 25 éves a pasia meg 35!Na és akkor mivan?Teljesen jól megvannak,elötte neki is kis hülye gyerek barátai voltak.De ezzel jön ki a legjobban!
2011. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!