Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket hogy érintene ha a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy érintene ha a 2 legjobb barátnőtők a hátatok mögött közös programokon vesznek részt téged meg nem hívnak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
biztos megvan az oka. de ha kíváncsi vagy akkor kérdezz rá
2011. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
hát ha nem kérdeztek és tudták hogy semmi más dolgom nincs akkor nyilván szarul esne. de én megkérdezném hogy jajj mit csináltak milyen volt ja és amúgy engem miért nem hívtatok? :))))
2011. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy nem tettem ellenük semmit de nekem rohadtul nem esik jól hogy néhány hete teljesen összevannak nőve és szerintem pofátlanok is mivel én elég sokszor meghívtam őket ide-oda.
2011. jún. 22. 18:09
 4/10 mimano ***** válasza:
Fogadd el a szörnyű igazságot, hogy ők sokkal jobban megvannak együtt, mint veled! Kérdezz rá nyugodtan, hogy miért nem hívtak, de ne próbáld magad rájuk erőltetni, mert csak jobban fognak hanyagolni.
2011. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az egyikőjük ugymond még belém is rúg egyet és múltkor elmsélte hogy a közös barátnőnk felhívta hogy nem mennének el zumbázni és hát persze elmentek csak ahogy ezt elmesélte látszott hogy direkt dicsekedte el a dolgot mert őt hívta és nem engemet és gondolom fényezte azt a nagy egóját. Jah és én közelebb laktam a csajhoz mégis őt hívta.
2011. jún. 22. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Talán még jobb is h nem vagytok együtt mert lehet nem is igaz barátnőid, lehet kisköcsög ribik és kibeszélnek a hátad mögött, sztem barátkozz más csajokkal ;)
2011. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NEKEM is ugyanez (volt)a bajom.. én azóta hozzájuk sem szólok, tulajdonképpen lesz*rom őket..
2011. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húha hát ez nem jó helyzet.

Főleg ha direkt célozgatnak is erre, hogy téged nem hívnak, bocsi de ezek nem barátnők. Sajnos előfordul néha ilyen, hogy az embert cserben hagyják, tovább kell lépni. Biztos találsz helyettük sokkal jobb arcokat. Aztán ha mégis igaz barátok voltatok, akkor úgyse bírjátok majd egymás nélkül és magától rendeződik a dolog (tényleg)

2011. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
két barátnőm közül csak az egyikőjük barátságát sajnálnám nagyon, de ez van majd lesz valami.
2011. jún. 24. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
barátkozz másokkal is.ha egymásra unnak,majd keresnek :);)
2011. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!