Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen a tökéletes partner? Te már megtaláltad?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy más-más embereknek milyen az ideáljuk, és hogy talátak e már ilyen párt :) 17/L
2011. jún. 23. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a jelenlegi párom sem tökéletes,mint ahogy én sem.


De Ő áll legközelebb a tökéleteshez:)

2011. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 bix ***** válasza:

határozott, rugalmas, spontán, kicsit őrült, nem korlátoz agyon, hűséges, érdeklődő, magabiztos, intelligens... az ágyban szerető, a konyhában szakács, napközben pedig a legjobb barát. nem iszik, cigizik, drogozik, esetleg még edzegethet is, hogy formában tartsa magát.


tökéletes ember meg nincs, a mostani viszont 99%-ban ilyen, egy rossz szavam sincs.


25/f

2011. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Látod,van akinek a bagós,drogos emberek jönnek be...XDDDD
2011. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát én azt hittem megtaláltam, de tévedtem, egy hasonló leányzónak örülnék mint amilyet az első írt le :) 19/F
2011. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
vagyis második :D
2011. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem túl szőrös
2011. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 pofon ***** válasza:

Szerintem a külső is azért fontos,ha nem tetszik az illető személy akkor,meg se fogod szólítani.Egyet értek a másodikkal és szerintem a legfontosabb közülük az,hogy igazi társ legyen akivel bármikor meg lehet beszélni bármit.

Ja,a hisztis plázacica nem az esetem. Az meg,hogy kövér vagy sovány vagy a kettő között,azt mindenki döntse el saját magának.Nekem a sovány nem,de a kövér pedik nagyon nem tetszik 17f

2011. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 pofon ***** válasza:

Bocs,volt mégegy kérdésed,hogy megtaláltuk-e már?

Még nem.

2011. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Családcentrikus, állatszerető, egészséges kereten belül figyel magára (pl. naponta fürdik, próbál egészségesen étkezni), kedves, el lehet beszélgetni vele bármiről, hűséges, káros szenvedélytől mentes, szeret viccelődni, többre értékek egy kirándulást, mint egy bulizó estét, nem fut el a problémák elől. Zárójelben: magas, inkább szálkás mint kigyúrt, fekete hajú, kék szemű :D


Természetesen nem is keresem, ugyanis csak a fejemben létezik :) De a párom közel áll hozzá.

20/L

2011. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
legyen rossz fiú , védjen meg akármiről is legyen szó , ne szégyelljen , mondjon mindig igazat , sose csaljon meg .
2011. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!