Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyan férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan férfiba leszek szerelmes - úgy igazán -, akivel nem működhet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Akivel működhetne, az unalmassá válik, nem érdekel. Mirét van ez?? Mindig szívatom magam... de az a tapasztalatom, hogy a nők nagy része... miért?!
2007. júl. 2. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kriminológián (a bűnüldözés tudományán) belül van egy olyan tudományág, amelynek viktimológia a neve. Ez azzal foglalkozik, hogy milyen folyamatok, tulajdonságok, értékrendek és viselkedések révén válik valaki áldozattá. Érdemes lenne pontokba szedned, hogy az egyes kapcsolataid kiürüléséhez mennyiben járultál magad is hozzá. Hol rontod el a választást? Hol rontod el a kapcsolat fenntartását?

Az ókori jósda (Delphoi) bejárata fölé állítólag az a felirat volt kivésve, hogy "Ismerd meg tenmagad! (persze latinul). Amennyiben ugyanis magaddal tisztába kerülsz, minden választ megismerhetsz. Ha magad sem ismered, minden helyzetet újra és újra elszúrsz, mert semmilyen szél nem segítheti a hajóst ha maga sem tudja, melyik kikötőbe tart.


üdv.: hegedor

2007. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem én tettem fel a kérdést... Én köszönöm meg!
2010. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!