Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy 8 hónap nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 8 hónap nem volt elég arra, hogy feldolgozzam, a barátom szakított velem?

Figyelt kérdés

Ő volt az első szerelmem,, meghalnék érte, úgy szeretem. Az egészségem is megkárosodott azóta, több műtétem is volt, annyira belebetegettem.

Annyit mondott szakításkor, már nem érzek irántad szerelmet.

1 évig voltunk együtt, mindig azt mondta, tökéletes vagyok neki.

Tényleg szeretett, de megromlott a kapcsolatunk.

Nem tudok belenyugodni.

Valami tanács?


2011. jún. 23. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hasonlón estem/esem át én is, csak az a lány, vagyis lény, még meg is alázott...
2011. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát fura hogy 1 év együttlét neked elég volt ehez. De ne aggódj én 3 évig szenvedtem így :D Hány éves vagy egyébként?
2011. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

Hogyan tudtál túllépni a dolgon?

2011. jún. 23. 19:24
 4/21 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2011. jún. 23. 19:24
 5/21 anonim ***** válasza:
Sehogy, hozzászoktam. azóta sincs senkim :D
2011. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

a neved a korodról árulkodik Zordan?

akkor nem kérdezem, hány éves vagy :)

2011. jún. 23. 19:39
 7/21 napietus ***** válasza:
nem, nem ormális. nézd tovább kell lépni, ez már önsajnálat, és ha nem lépsz, rögeszme lesz, ami még rosszabb. töltsd ki az idődet értelmes dolgokkal (olyannal, amit szeretsz), legyél nyitott a világra és az életre, el fog múlni! de minnél jobban rágódsz rajta, annál nehezebben esel rajta túl, és ez nem jó.
2011. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Napietus, lehet hogy te még nem szerettél senkit istenigazából, de ez nem önsajnálat. Egyszerűen annyira szerettem, hogy nem bírom felfogni. És próbálom visszatartani a sírást, de nem megy. Minnél jobban próbálom érezni magam, annál rosszabb. Hidd el, az önsajnálat a legrosszabb dolog, amit tehetnék, nem teszem, de mit csináljak, hogy tartsam vissza a sírást, ha egyszerűen meghalok érte, úgy szeretem?
2011. jún. 23. 21:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen 24 éves vagyok. 16 és fél évesen jöttem össze a lánnyal. 20 éves korunkban szakítottunk.
2011. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én megértelek, és együttérzek. aki azt mondja, hogy ez önsajnálat, vagy rögeszme, vagy ehhez hasonló, az más temperamentumú, ami nem hinném, hogy probléma lenne. nem tudom mi lehet a megoldás.
2011. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!