Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve ismerjük egymást, és kb. 5 hónapja járunk. Egyszer régen szakítottunk, mert nem voltam szerelmes belé, de aztán nagyon hiányzott, és újra járni kezdtünk (ennek már 5 hónapja). Bevallom, fokozatosan szerettem belé, de sikerült, és jól meg is vagyunk..vagyis én azt hittem, tegnapig.

Mindketten fősulin-egyetemen tanulunk, vizsgaidőszak van még neki. Észrevettem, hogy mostanában egyre kevesebbet beszél pl. msn-en is, nem olyan aktív, mint máskor. Nemrég találkoztunk, és én nagyon jól éreztem magam vele, mondtam is neki, hogy szeretem, erre ő csak mosolygott, de nem volt semmi más válasza. Pedig sztem elvárható lett vna. Főleg úgy, hogy a "szeretlek" szót már mondta sokszor, és úgy voltam vele, hogy komolyan is gondolja. Én is csak akkor tudom mondani, ha komolyan gondolom, és úgy éreztem, egyre jobban összhangban vagyunk.

De ez a viselkedése nem hagyott nyugodni. Élőben rákérdeztem mi baja, azt felelte semmi. Aztán tegnap msn-en is megkérdeztem újra.

És kibújt a szög a zsákból. Azt mondta, ő már kevésbé érzi, hogy szeret, meg hogy szerinte ez csak átmeneti, meg majd elmúlik. Meg hogy a stressz nyomja el (mert sok a vizsga, készülni kell, stb) Létezik ilyen?

Hát letört rendesen.:(

Mert én vagy szeretek valakit, vagy nem, de nálam sosincs olyan hogy kevésbé, meg indokot sem adtam rá. Sőt, sztem kimutattam, hogy mennyire szeretem.

Egész éjjel nem tudtam aludni, már minden megfordult a fejemben.

Ha így elbizonytalanodik, mi lesz később? Vagy minden vizsgaidőszakkor ez lesz?

Nem értem.:S Mit lehet tenni ilyenkor? Vagy mi lehet ennek a viselkedésnek az oka?


2011. jan. 12. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már ki is mondja, hogy kevésbé szeret, ott már nagyobb gondok vannak, mint egy vizsgaidőszak.
2011. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi tortent aztan?
2022. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!