Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes ilyen helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval ha az egyik barátnőm valakit nagyon gyűlöl mert hazudott róla valamit. Én pedig ezt a valakit most ismertem meg nem rég. Nekem is utálnom kéne? Ne ismerkedjek vele? A barátnőm figyelmeztetett hogy milyen ez az ember. De velem nagyon aranyos. Mit tegyek? Azzal ha továbbra is ismerkedem vele hátba szúrom a barátnőmet?
2011. júl. 3. 23:28
 1/10 Futurare ***** válasza:
Ha anya szülte, akkor csak nyugodtan ismerkedj a gyerekkel. Ha az ördögtől való, akkor tartózkodj, de ha csak a barátnőd féltékenysége a visszatartó erő, akkor is próbáld meg a sráccal.... mármint az ismerkedést.
2011. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a legtöbb csaj olyan hisztis hogy emiatt igen mérges lenne.

ha normális csajod van, akkor is lehet hogy mérges lenne, de nem cirkuszolna.

2011. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne hátbaszúrás a részemről ha ismerkedem a sráccal aki hazudott a barátnőmről? (elég csúnya dolog)
2011. júl. 3. 23:34
 4/10 k4lm0p1r1n ***** válasza:
a barátnőd nem hiszem hogy örülne neki, de nem kötelez semmi arra hogy kerüld az illetőt... ismerd meg, és próbáld meg a barátnődet jobb belátásra téríteni... vagy szimplán ne mondd el a barátnődnek hogy ismerkedtek, bár rájön és akkor koppansz... beszéljétek meg ha tudjátok... rajtad áll hogy hogy döntesz, ne a barátnőd érdekeit tartsd szem előtt...
2011. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem biztos h bántaná a bnődet és igen annak venné, hátba szúrásnak
2011. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem értem, van egymillió ember miért azzal kell haverkodni, akit a barátnőd nem bír.. persze ha ennyire ha a barátnőd véleményére ennyire nem adsz, inkább az újfiúra.. csak tessék


nekem van egy ismerősöm akit ki nem állhatok, és egyik barátnőm meg jóban van vele. nagyon idegesített, próbálok nem törődni vele. de szerintem egy igazán rosszindulatú ember. barátnőm tudja ezt, de még is jóban van vele.. mert vele jófej, mondja. az meg hogy mással milyen, az akkor nem számít? (és megjegyzem nem velem volt szemét ez a srác, nem azért rühellem)

2011. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*persze ha a barátnőd véleményére ennyire nem adsz.. - akart lenni :)
2011. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval teljesen jogosan haragudna meg rám ha továbbra is ismerkedem vele? Nem akarom hogy e miatt megromoljon a kapcsolatunk. De a barátnőm így eléggé megnehezíti a helyzetemet :/ Valami tanács még esetleg? Köszönöm az eddigi válaszokat
2011. júl. 3. 23:42
 9/10 morcoska ***** válasza:
Figyelj ha tényleg a barátnőd akkor nem korlátozza neked hogy kivel legyél baráti kapcsolatban.
2011. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell utálnod elmondod a barátodnak h neked nincs semmi baja avval az emberrel nem akarsz vele összeveszni és ezt a barátnőd vagy tiszteletben tartja vagy nem
2011. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!