Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egy csaj le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy csaj le akarja nyúlni a pasimat, ő mindig védi, hogy miért utálom ennyire, de én meg tudom mire készül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátom 22, 10 hónapja vagyunk együtt. Még suliban január fele jött hozzánk egy csaj. Amerikában lakott kint az apjánál csak most hazajött. Nekem alapból unszimpatikus volt, ez a tipikus tele vagyok pénzzel és nem tudom mire költsem, a hajam szőke és rózsaszín ezért menő vagyok típus. Soha nem beszéltem vele előtte, aztán amikor egyszer bejött hozzám a barátom suliba, odajött, és mintha mindig is nagy barátnők lettünk volna elkezdett velünk beszélni. Amikor becsöngettek együtt indultunk órára, és annyit közölt velem, hogy úgyis az enyém lesz...hátradobta a haját és elvonult. Nem vettem komolyan, alapból szánalmasnak találom az ilyet, csak aztán azt vettem észre, hogy a barátommal beszélget fészen, skypon cseten msn-en mindenhol. Sms-eznek, telefonálgatnak. Mondtam a barátomnak hogy miért is beszélsz te vele? És akkor mondta hogy a barátnőimmel már nem is szabad? Aztán közöltem vele hogy úgy utálom a lányt ahogy van, majdnem minden nap közli suliban hogy úgy is az övé leszel stb stb. Aztán még engem nézett hülyének, meg hogy a lány nem ilyennek néz ki. Most elmentem egy hétre nyaralni, 3 napja jöttem haza. Teljesen máshogy viselkedett a barátom mint előtte, és lehet nem szép, de beléptem a facebookjába,és elolvastam mit beszélgetett a lánnyal. A háromnegyede ki volt törölve, de volt benne olyan, hogy örültem hogy találkoztunk személyesen is, meg hogy ami történt azt ne nagyon reklámozd. Ezt írta a barátom a lánynak. Ugyan nem tudom miről lehetett szó, de sejtem. És cseten is majdnem minden nap írt előtte, már lány, hogy a pasid az enyém lesz, mióta itthon vagyok ilyen nem történt. Nem tudom mit gondoljak, mi is volt, a barátomat kérdeztem mit cisnált amíg nem voltam itthon, azt nem mondhattam el hogy tudom a facebook jelszavát, és olvastam ezt azt. Aztán annyit mondott, hogy a haverjaival volt, meg az öccsére vigyázott. Mit csináljak?
2011. jún. 24. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha hülyének néznek. Ha te sem, akkor azonnal kilépsz ebből, nem keresed többet. Nem őszinte hozzád, így meg aztán miért maradnál vele. Tudom, nehéz, de próbálj meg tovább lépni és nem foglalkozni vele. Azt hiszem ez a legjobb, amit tehetsz. Így sérülsz legkevésbé.
2011. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Mennyie korrekt megnézni más beszélgetéseit? Lehet csak szórakoztak egyet cseten.
2011. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasit dobd ki, a csajnak meg vágd le a haját. Megérdemlik egymást. Tudom, hogy rossz érzés, de hidd el, nem ő volt számodra az igazi, ha ilyet csinál, ráadásul úgy, hogy tudta, hogy ki nem állhatod a csajt. Azt se felejtsd el, hogy a facebookján kiderítetted, hogy találkoztak, amikor pedig rákérdeztél, hogy mi történt, nem volt bátorsága elmondani. Az ilyet nem tartom embernek, pláne nem férfinak.

24/F

2011. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tálalj ki, hogy láttad az üzeneteit, és ne hazudjon a szemedbe. Biztosan kiborul, hogy belenéztél, de ő sokkal rosszabb dolgot csinált. Amúgy szerintem is szakítsatok, mert ez a csávó csak szórakozik veled. A csaj is megérdemelne egy nevelő jellegű pofont, amilyen egy gerinctelen riherongy...
2011. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlatos dobni a pasit.
2011. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem korrekt elolvasni, ezért is írtam, hogy nem szép dolog, de máshogy meg sem tudtam volna, szóval úgy is mondhatjuk hogy én "jól" jártam vele. Nem hiszem, hogy szórakoztak volna, valahogy nem úgy jött le.
2011. jún. 24. 10:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lett szavazva :) pasid egy gerinctelen alak... ha ekkora nagy hülye ak hagyd a fenébe nem érdemel meg téged
2011. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, ha nem mondod, el és tagadja, és el akarod hinni, akkor szenvedni fogsz.


Ha elmondod neki, biztos összevesztek, még bántani is fog. tuti szenvedés, és veszekedés, és valószínűleg szakítás.


Fiatalok vagytok, egyszerűbb, ha mind a ketten továbléptek.


Mond neki, hogy már nem bízol benne, és bizalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak, és küld el.


A gyerekes versenygéssel meg próbálj nem foglalkozni. Hülyeség, ovis dolog ilyenne versenyezni ki lesz az enyém ki nem...nem birtokolhatod sem te sem ő azt a pasit.

És ha ilyen a pasi őt is simán át fogja vágni a palánkon egy harmadik lányért, vagy az izgalmas flörtért. Ilyen korban ezek még gyakran előfordulnak.


Sok sikert a továblépéshez!

2011. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, ha ilyen a baratod! Szerintem sem szep, hogy megnezted a fb-jat, de legalabb tudod, hogy hazudik. A csajjal ne foglalkozz, egymashoz valok, mivel a baratod sem kulomb nala. Ertesitd majd a fejlemenyekrol minket!Legy eros!!!23L
2011. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott ezt a barmot!A csajnak meg mond meg hogy övé lehet a pasi,mert anyukád arra tanitott hogy a megunt játékaidat add oda a rászorulóknak......!Majd te is dobj egyet a hajadon és meny tovább!!!!Ez tuti nem fog tetszeni a csajnak....:D!!!!
2011. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!