Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyen útálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen útálatos helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem még februárban,mivel volt egy közös tantárgyunk.Nem is foglalkoztam vele, akkor jöttem rá, hogy tetszik,amikor már közeledett a vizsgaidőszak.Mivel ő is, én is a stréber kategóriába esünk,megbeszéltük, hogy találkozunk,csak lemenjenek a vizsgák.Én már többször is szóba hoztam a találkát.Először nem irt vissza,de amikor rámorogtam,akkor meg bocsi,nem vette észre, így úgy amúgy,akkor egy darabig rendes volt,most meg megint kuss van.

Most mi a szándéka velem?Jártam egy eléggé flúgos lánnyal egy évig, jó lenne most már egy normális lányt is találni.

Ti hogy közelítenétek?


2011. jún. 24. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyjad. nem érdemes energiát beleölni.
2011. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy sosem ír rám, lehet h nem is kell elvárni, de amikor beszélgetünk akkor meg nagyon kedves.Irtam neki hogy ez azért engem zavar, igéretet kaptam, de semmi változás.

Ja 20 F és ő fiatalabb egy évvel.

2011. jún. 24. 15:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt a taktikát, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, mert már bejött egy párszor eddigi életem során, de most nem működik, mert lehet h ő telibe lesz*rja...,és lehet ,h még szivességet teszek neki, vagy nem tudom :)
2011. jún. 24. 15:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.Ez is egy opció. :D
2011. jún. 24. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kérdezz rá konkrétan h ő akarna e többet esetleg mint barátság..és ha nem tudja vagy nem érzed rajta h határozott akkor tuti nem..és felesleges foglalkozni vele!
2011. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!