Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Az ha egy nőnek már van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ha egy nőnek már van egy gyermeke eltaszítana benneteket? Mernétek vele kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
A nő egész szép, nagyon sokan szépnek mondják, csinos, okos, kedves és válófélben van, a férjét már nem szereti, csak a gyermeke apja. Ha megtetszene nektek mernétek nála kezdeményezni. Esetleg már régebb óta ismeritek és régen nagyon nagy vonzalom volt köztetek és mikor ismét találkoztok ez még mindig él, próbálkoznátok?
2009. márc. 25. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok ,de csak annyit szeretnék mondani, akkor menj bele ebbe az egészbe ha eltudud viselni h a nő és a párja a gyerek miatt fogják tartani a kapcsolatot,hiába nem szeretik már egymást.
2009. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem igazán értem: nők találnak párra újból, tömegesen, gyerekkel együtt. Miért lenne pont ez az eset kivétel?

Persze abban ne bízzál 100%-ig, hopgy sírig tartó örök társ lesz. Ha már elsőre sem sikerült...

2009. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, de én nő vagyok és leginkább a férjem miatt ment tönkre a házasságom. Csak tudni szerettem volna, van-e esélyem még, vagy egy kisgyerekkel már nem nagyon. Jól tartom magam, mindig is adtam magamra. Van egy konkrét, aki tetszik.

Azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjak véleményeket kívülállóktól. Köszönöm.

2009. márc. 25. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd!Ha belédszeret a pasi, akkor nem fogja érdekelni,de tény,hogy sokakat elriaszt a gyerek, mert sok konfliktus alakulhat ki emiatt!A leggyakoribb,hogy a gyerek úgy fogja fel,hogy a szülei az új férfi miatt mentek szét!Ettől függetlenül természetesen idővel lesz párod, de így azért nehezebb!Főleg egy féltékenyebb férfi esetében,ugyanis a gyerek életed végéig összekötő kapocs lesz a férjed és közted!
2009. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi kedvem nem lenne találkozni a volt férjével a nőnek, az biztos.
2009. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most lesz 4 éves!

1 éves volt,amikor szétmentünk az apjával,2 amikor elkezdtem férfiakkal ismerkedni!

Nekem soha nem okozott ez problémát,sőt volt,hogy játszótéren hívott el randizni egy elvált fiús apuka!

Egyetlen srác volt,aki azt mondta ő ezt nem igazán tudná tolerálni "bocs",aztán nem telt egy hét és ő maga jött,hogyha még lenne rá esély,akkor estleg DE PERSZE NEM VOLT!

Szerintem ne aggódj,el fogsz kelni!

Mondjuk a sztorihoz hozzátartozik,hogy nekem eddig két kapcsolatom volt "komolyabb" 4 ill. 5 hó,de egyiküknek se mutattam be a lányom,de nem is a kicsi miatt lett vége egyiknek se!

Sok sikert!

2009. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, hasznosak számomra. Köszi, hogy szakítottak rám időt. :)

Minden jót nektek.

2009. márc. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!