Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek a volt legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek a volt legjobb barátnőtök expasijával?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már nem tarjuk a kapcsolatot, mivel volt pár durva húzása (de régen nagyon jóban voltunk).

A srác a barátnőm nagy szerelme volt sokáig.


Ennek függvényében összejönnétek ezzel a fiúval, ha úgy alakulnának a dolgok?


2011. jún. 24. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neeem,soha..
2011. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
én sem.kizárt.
2011. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
nem, én nagyon nem örülnék ha egyik volt barátnőmet látnám a régi nagy szerelmemmel
2011. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennék belé akkor igen. Ha valakik szakítanak egymással akkor nincs közük többet egymáshoz, ezenkívül nem egymás tulajdonai. Nem fogok elszalasztani a barátnőm miatt valakit aki akár a nagy Ő is lehet.

És ha barátnőm jönne össze a volt pasimmal, engem nem zavarna.

2011. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

háááááát nem tudom, ez elég nehéz:D én kicsit félnék attól, hogy még húzósabb lenne a dolog...mármint a volt bnőd részéről, kitudja mennyire mászna bele a dolgotokba már csak azért is, hogy ha vele már nincs az a pasi, akkor te se legyél vele alapon:S persze nem ismizem a bnődet mennyire bosszús, de én úgy gondolnám, hogy inkább várok még, hátha találok más pasit, lehet, hogy jobbat is, mint a mostani "jelölt", minthogy kavarásokkal teli kapcsolatom legyen, amiben nincs nyugi, és ami tönkremehet...

nem tudom, jól meg kell ezt gondolni:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

óh itt mindenki olyan jó....

Mivel már nem a legjobb barátnőd, sőt már egyáltalán nem az, és gondolom már nem is akarsz vele újra barátnői viszonyt ezért én a helyedbe összejönnék. Bár arra számítanod kell, hogy tuti utálni fog.

2011. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha már nem a barátnőm akkor sz.arok is én bele, hogy kije a pasi :D
2011. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert már nem vagytok barátnők.. Innetől ne érdekelje
2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátság egyik nagyon hülye félreértése és félremagyarázása, hogy a barát/barátnő volt párja tabu. Sokan ezzel próbálják bebizonyítani maguknak, meg a világnak, hogy milyen becsületesek. Egy nagy frászt!

Olyannal én sem jönnék össze, akit egy jó barátnőm még szeret. De ha tegyük fel, régebben volt egy pasim, tetszett, összejöttünk, de mégsem voltunk egymáshoz valók, szétmentünk, éljük tovább az életünket, nem érdekeljük egymást és egy barátnőmmel egymásba szeretnének, lehet, hogy ők lennének egymásnak a lehetséges igazi, erre én elvárnám a barátnőmtől, hogy lemondjon róla miattam, ő meg le is mondana, akkor nem hű de nagy barátok lennénk, hanem én egy önző dög, aki ha nem lehet valakivel boldog, akkor nem viseli el, hogy más az legyen vele, a barátnőm meg álszent.

Az ilyen barátság nem barátság.

De te írod azt is, hogy a volt barátnőd expasijáról van szó. Tehát már nem is a barátnőd expasija, hanem valakié, akit ismersz és kész.

2011. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

természetesen. Nincs ráírva :D

(én is összevesztem 2 éve a barátnőmmel azóta nem is beszélünk és egy fiú szerelmes belém amiért féltékeny.Engem nem érdekel)

2011. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!