Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyire vált be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire vált be az internetes társkereső?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én ott ismertem meg a vőlegényemet. Tehát bevált, már egy éve együtt vagyunk. A Randivonal a legjobb.
2009. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a feleségemet, több éve. Love.hu .
2009. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbáltam, de több ismerősöm is évek óta próbálkozik a netes ismerkedéssel de nem jön össze nekik. Szóval nagy adag szerencse kell hozzá.
2009. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Én tavaly áprilisban 2 hetet töltöttem a freelove-on és ott ismertem a Szerelmem, akivel május 1-én leszünk együtt 1 éve! És Ő életem nagy szerelme!

Szóval sok sikert Neked!

Azért hozzá teszem, hogy nagyon ki kell fogni a sok idióta közül, de érdemes nézelődni, vannak ott rendes emberek is:)!

33/lány

2009. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lassan másfél éve ismertem meg ott a vőlegényem. Júliusban lesz az esküvőnk. Ez a startrandi volt. És egy barátnőm is ott talált magának pasit. Pedig őt nagyon nehezen beszéltem rá, hogy próbálja ki. És kb. két hét alatt sikerült.
2009. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

több éve fenn vagyok,2 randim volt,nem sikerültek:(

szerintem sz@rt ér az összes

2009. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15:22-es: Ez esetben inkább benned lehet a hiba. Persze nem mondom, ahogy az életben, úgy a társkeresőkön is vannak bunkók, de először érdemes mindig azzal kezdeni a problémamegoldást, hogy végignézzük, hogy mi magunk mit i csinálunk rosszul, és csak eztán térni rá a többiekre.
2009. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem mondhatjuk , hogy igen.Ott ismertem meg a mostani paromat es eloszor probalkoztam, tobb mint egy eve vagyunk egyutt es a hazassag is szoba kerult+tervezzuk a kozos jovot a tengerentulon! Annak akinek nem jott be,az vagy nem a realis vilagban el es hatalmas elvarasai vannak vagy o nem eppen a valosagot irja magarol.Nekem ez volt a tapasztalatom.De nekem nagyon sok randim volt.En nem sokat csalodtam,a tobbseg megmaradt beszelgetotarsnak.
2009. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a nővérem is ott próbálkozik már 1-2 éve, ha sikerül is összejönnie egy rendes jólszituált sráccal aki tökre megfelelne neki, a végén mindig kiderült h vagy a pénze kellett neki, vagy lakása nem volt, vagy csak úgy megtartotta a nővérem amíg más jobb nem jött :(
2009. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én előző barátomat love.hu-n ismertem meg, 4 hónapig voltunk együtt, a mostani barátomat is neten ismertem meg, vele 2,5 éve vagyok együtt. nekem ő a nagy Ő! :) Már esküvőt, lakást tervezgetjük, és a gyerekeket természetesen :) Szerintem jók ezek a társkeresők, de kell hozzá kis szerencse, meg persze ügyeskedni is kell, de ez a személyes ismerkedésnél is így van :) Ha nem személyesen ismerkedtek meg, akkor felszabadultabban tudtok beszélgetni, és amikor találkoztok, úgy érzitek, hogy már jól ismeritek egymást, jó barátok vagytok, jó alap egy párkapcsolathoz :)
2009. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!