Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalataitok az internetes társkereséssel kacsoltban? Ajánljatok egy jó társkereső oldalt!

Figyelt kérdés
29/F
2011. júl. 28. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem CSAK rossz tapasztalataim vannak.
2011. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bobak.hu
2011. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy fos az egész. Ne neten ismerkedj!
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer két barátnőm mondta, hogy van egy netes társkereső oldal, regisztráljak be, mert hogy hú de jó pasik vannak rajta. Á, én meg a netes társkeresés, ugyan már - gondoltam :) Beadtam a derekam és regisztráltam, mondván inkább regisztrálok csak hagyjanak már békén. Szinte rögtön írt egy fiú, pár nap levelezgetés után találkoztunk. Azóta eltelt két és fél év, két éve együtt is élünk :)
2011. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teli vannak idióta pasikkal: Love.hu
2011. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

meg idióta lányokkal is ugyanugy...

amugy nem ajánlanám senkinek, unalmamban regisztráltam fel, volt egy akció hogy 1 nap ingyen VIP tagság, másnap töröltem is magam, egy lánnyal kezdtem levelezni (emailben). Ő a barátnőm több mint 10 hónapja :)

de ugyanugy mocsok mázli kell hogy pont olyannal akadj össze akivel megértitek egymást. ugyanúgy mint akárhol máshol. akkor meg már sokkal jobb élőben.

2011. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hol ismerkedik az ember, élőben is ugyanúgy ki lehet fogni barmokat. Meg ha nem húzzátok fél évig az első találkozót, akkor pár nap után lehet is találkozni, és majdnem olyan, mintha élőben találkoztatok volna.


Egyébként nem is hinnétek, hányan keresnek neten barátot/barátnőt. Van köztük jól kereső üzletemberektől kezdve ügyvédekig. Mert nem mindenki szereti a discokat, egyéb szórakozóhelyeket stb. Meg valaki félénk típus, nincs ideje, ezer féle ok miatt lehet.

Ha valaki csalódik, csak ráfogják, hogy jaj mert netes ismeretség volt, azért volt rossz. Pedig aki neten görény, az az életben is görény, aki meg normális, az a neten sem fog hazudozni stb.


A kérdésre a válasz pedig az, hogy nem feltétlenül csak társkereső oldalakon lehet, van ezer millió fórum a neten. Indextől kezdve, blogok stb.

2011. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fél évig voltam társkeresőn. több negatív tapasztalattal éltem az életem, csak lustaságból nem töröltem magam. mígnem egy szép májusi napon , kaptam egy üzenetet egy sráctól, ami felkeltette a figyelmem.


3 héttel később, az első randin tudtam hogy nekem ő kell. azóta együttvagyunk.


ennek több mint másfél éve. azóta már házasok vagyunk, és nagyon nagyon boldogok.


akkor jött amikor már nem számítottam rá.


25/N

2011. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!