Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendezvényeken hogy ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendezvényeken hogy ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én így szoktam:


-Mi a f.szt nézel?

-Látom rajtad, hogy le akarsz sz.pni!

-Hazakísérhetlek?

-Nincs kedved sátrat állítani?

-Mikor sz.rtál utoljára?


Ezek a nyerő kérdések, sok sikert ;)

2011. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhogy. Ha ronda vagy, sehogy.
2011. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na, hogy azért komoly válasz is szülessen, egyetlen egy mondat van, ami teljesen biztosan leveszi a lábáról.


Kicsit távolabb állsz tőle, próbáld felvenni a szemkontaktust. Ha néz, akkor nézd tovább és mosolyogj rá. Ha elkapja a fejét, majd később visszanéz, az a jó jel. A harmadik ilyennél indulj el felém de ne veszítsd el a szemkontaktust! Csak őt nézd, kicsit mosolyogj, magabiztosan nézz a szemébe. Ha odaértél ennyit kérdezz: Tépjek neked seggszőrt?

2011. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi ez itt paraszt találkozó? :O


Hívd meg egy italra. Kezdeményezz beszélgetést arra hivatkozva h unatkozol vagy mert szimpatikusnak tűnt.

Még soha nem küldtem el egy pasit sem aki jól szituáltnak tűnt és udvarias volt.

2011. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ezeket a válaszokat... -.-"

De utolsó, ezen nagyot nevettem :D

2011. jún. 25. 13:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó elötti :D
2011. jún. 25. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:

13:24 köszi :)

És honnan tudom hogy okés minden?

2011. jún. 25. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki, én nem küldenélek el még akkor se ha azzal a szöveggel jönnél oda hozzám hogy "kő kola?" de ha csúnya vagy, mondhatsz nekem bármit is, akkor se lenne esélyed :P
2011. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, végre egy őszinte lány!
2011. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm-köszönöm :D
2011. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!