Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az ideális pasi? Mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirahun kérdése:

Ki az ideális pasi? Mi alapján jön be vagy tetszik nektek egy srác és mennyit számít a belső tulajdonság? Az első találkozásnál mi a legfontosabb dolog amit szem előtt tartatok hogy ez a srác jó pasi e vagy ratyi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
első találkozásnál: ránézek, és az arcáról és a ruhákból minden kiderül.. a mosoly megnyerő, a rémült arc távolságtartó.. a mesterkélt mosoly képmutató.. ezek mind belülről fakadnak, szóval hamar ki lehet ismerni az embereket.. a ruháknál a színek összhangja, a minták is fontosak.. mennyire laza a ruha, vagy gyűrött az ing.. a haj is fontos, az mindenképp legyen ápolt, és ne legyen kopasz, a legjobb ha bele lehet túrni, de ez már csak saját vélemény :)
2011. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire kell, hogy bejöjjön a külseje, de azon is sokat tud dobni, hogy hogyan mozog, milyenek a gesztusai.
2011. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor én mehetek a levesbe,mert nekem csak a belsőm jó.Én soha nem néztem a ruhát,mert attól nem akartam semmit.Egy nagyon finom női illat feldob,de a legnagyobb topis lány is lehet tök jó,mind testben,mind lélekben.
2011. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
78%
Én a szemet nézem az is sok mindent elárul de inkább a belső számít ,....
2013. jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek számít a belső.Hogy a buksza belseje mennyire van kitömve.:)
2014. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Executioner válasza:

A szem is számít igaz, de jobban örülnék ha nem. :D

Bal szememre szemtengelyferdülésem van, igaz tudom normálisan tartani de nem nagyon figyelek rá.

2014. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
legyél határozott, huzd ki magad, legyél tapló ge*i. legyen BMW-d vagy audid, kis pénz nem árt látszatnak. tök mind1 hogy nézel ki de azért maradj 140kg alatt, bár ha akörül vagy szükséged lesz luxus mercire slr vagy mi a fasz. akkro bárkit ]łÄ{{ŁÄŁł]{Ä a csajokat kétszer is.
2016. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!