Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt egy pasi akivel egy ideig jártam és a végén kiderült hoyg állítólag megcsalt. Már 2 hete szakítottunk és szeretne velem járni.

Figyelt kérdés
Közben kiderült hogy nem csalt meg csak ,,cukkoltak" vele...(ez sem biztos...)Nem tudom hogy mit tegyek.Kezdjük újra?De félek hogy ha nem vagyok vele más csajokkal fog összejövögetni...Én nagyon szeretem...Nem tudom mit tegyek...:S
2009. márc. 25. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hany evesek vagytok? ha mar most nem vagy biztos benne, akkor mi lesz akkor amikor mar jarni fogtok?! tul sokszor mondod h "allitolag". sztem előbb csak ismerkedj meg vele.
2009. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért ismerkedjen vele ha már jártak? :D na mindegy szerintem tuti bukó a dolog... miaz h ha nem vagy vele más csajjal fog összejönni? így természetes nem? miután véget ért egy kapcsolat előbb utóbb valaki mással jönnek össze a felek. szerintem nincs sok értelme újrakezdeni, sosem lehetnél mellette nyugodt, attól rettegnél h mikor csal meg
2009. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző: valoszinuleg nem ismeri eléggé, ha már járás utan is kételkedik benne. nem???
2009. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De azt az összejövögetést úgy értettem hogy mikor már járunk és közben csajozik...

az utolsó válaszra: a volt pasim nemrég új barátra tett szert és ő nagyon megváltoztatta...és ezért mondtam hogy nem tudom hogy megbízzak e benne mert még nem ismerem az új ,,énjét"...:S

2009. márc. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!