Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre létezik megoldás? Kérdésr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre létezik megoldás? Kérdésrövidválaszhosszú.

Figyelt kérdés
15éves vagyok. megismerkedtem egy 22 éves sráccal. nagyon jól elvagyunk. többet szeretne mind a kettőnk mint barátság.. csak hát ott vannak a szülők.. nem merem ezt elmondani nekik mert félek hogy mit mondanának.. ugyanis elég régimódiak meg minden.. valószínű nem fog tetszeni a dolog nekik hogy ilyen idős fiúval vagyok .de nekem ez a srác nagyon tetszik. mit csináljak? sose jártam még senkivel. ő lenne az első barátom.. ezért végképp nem tudom anyuék mit szólnának hozzá.. szerintetek mit csináljak? mellesleg soha nem csókolóztam még és ezen is izgulok.. azt se tudom hogy kezdjek neki a dolognak.. mármint a csóknak. láttam sokan irták hogy az majd csak úgy jön.. de akkor is :( a fiú azt se tudja hogy nekem vele lenne az első csókom. segítsetek. válaszaitokat előre köszönöm. !
2011. jún. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Pedomaci exposed!
2011. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hülye válaszokat nem kérek.
2011. jún. 25. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz inkább kordbelieknél :) mert nehari de ez hosszútávon nehézkes :( ha mégis ugyérzed ő az igazi ne izgulj a csókon...1 fiút se tudok elképzelni akit zavarna a tapasztalatlanság ha szeret valakit :) csókoljon akárhogy a lány nem érdekel ha szeretem...ennyi...
2011. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szüleid meg idővel csak megértik...am meg amiről nem tudnak nem fáj :)
2011. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Titkolózni nem igen tudnánk.. hisz az utcán meglát egy ismerős vagy valaki szerintem egyből menne szólni anyuéknak..:(

Egyébként próbálok nem izgulni a csókon de nem egyszerű..

2011. jún. 26. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
ha normális a gyerek szüleid bizt jobban meg fogják érteni mint ha vlami 16 éves drogossal lennél...csókon meg ne aggódj tényleg...ez csak fiúk elestébe gáz...am meg lehet akármilyen...ha szeretsz valakit mindenképp isteni..ha nem..akkor ált nemjó...(előző voltam)
2011. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! Sokat segítettél! :)
2011. jún. 27. 07:03
 8/8 anonim ***** válasza:
nincsmit, sok sikert :) és hosszú boldog kapcsolatot kívánok :)
2011. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!