Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre milyen megoldás létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre milyen megoldás létezik? Otthagyjam? :s

Figyelt kérdés

Hali!


Sokat gondolkoztam, hogy írjak-e ide, vagy ne, de úgydöntöttem még is csak megosztom a problémám, mert ez kemény dilemma és kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok az én álláspontomban.


Tehát nem rég találkoztam egy lánnyal, akivel neten ismerkedtem meg, de viszont nagyon-nagyon messze lakik, kb 500-600 km, tehát más országban.. más országban tanul, de a rokonai itt laknak M.o.-n. találkoztunk 2 hetet töltöttünk együtt egymással kettesben, nagyon jól megvoltunk meg minden, de nem tudom, hogy mi legyen a folytatás, mert ugye nagyon messze lakik, én nem tudok odamenni, ő nem tud idejönni, felmerült az, hogy otthagyja az iskolát és ideköltözik M.o.-ra , de ahhoz le kell tennie a Magyar állampolgársági vizsgát, hogy itt dolgozhasson , ami ugye legalább fél év, én nagyon örülnék , ha ideköltözne, mert mégiscsak közelebb lennénk egymáshoz, de ennyit nem tudom, hogy tudok-e várni, mert azért ez nem kevés idő.

Felmerült bennem az is, hogy titokban elmegyek hozzá , az is megvan , hogy hogyan , de nem sok időt tudnék ott tölteni mert ő még tanul ugyebár..

És pár napja merült fel bennem az a kérdés, hogy ez így nem igen lesz jó, nem fog működni, de én nagyon sokat szenvedtem azért , hogy végre együttlehessek vele, sokat harcoltam érte, szeretem teljesen szívemmel és mégis azon gondolkozok , hogy talán szakítanom kellene vele, mindkettőnk érdekében, mert természetes, hogy ez így sokáig nem fog működni, szeretem nagyon és természetes , hogy nem akarom elveszíteni, várjam meg míg ideköltözik, vagy hogy, mit tegyek?

Ti mit tennétek a helyemben?:)

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 9. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy, ha tudtok valami köztes megoldást, ami jó lenne szívesen meghallgatom, most minden számít.
2011. jún. 9. 08:16
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem írtad hány évesek vagytok, de gondolom olyan 18-19, a szituáció tényleg bonyolult. Ha te annyira szereted, és annyira szeretnél vele lenni, akkor miért várod el tőle, hogy ő költözzön Mo.-ra? És ha tényleg kell neked, akkor hogy is merül fel benned, hogy fél év sok idő, és nem tudod hogy kitartanál-e mellette?

Nyílván attól is függ, honnan van a bnőd és hogy jobb lenne-e neki Mo.-n.

Tényleg, ha szabad kérdezni, hol lakik? És pontosan hány évesek vagytok? (ha ezekre válaszolsz többet tudok segíteni, remélem:)

2011. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem rég óta" ismered,tehát ez még édes kevés ahhoz,hogy szétziláljátok az életeteket egymás miatt.


Én tuti hogy várnék még,nem adnám fel,egy két hónapon belül úgyis ki fog derülni,mennyire erősen kötődtök egymáshoz..

2011. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát figyelj, elvileg a szerelem mindent kibír - egy darabig, persze.

Barátom külföldön dolgozik tavasztól őszig, emiatt nagyon ritkán látom, de egész télen itthon van, ami meg nagyon jó, ez most már a második idény, amióta vele vagyok, és úgy érzem, hogy simán megvárom, azért mert szeretem, fel se merül bennem az, hogy elhagyjam, ha neked igen, akkor lehet, hogy nem kéne felrobbantani az életeteket. mert lehet, hogy csak pár hónap lenne belőle.

de tényleg, hány évesek vagytok?

2011. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22/F 21/L vagyunk, igen aztmondta, hogy jobb lenne neki itt M.o.-n mert ha nem tudja elvégezni a suliját, akkor valami rokona tud jövőt biztosítani neki itt, az az munkát csak ugye kell az állampolgárságit ehhez.

Kedves első válaszoló , nem várom el, hogy költözzön ide szó sincs róla, hogy ezt én elvárom, ez csak egy felvetés volt nyílvám, ami jó lenne mindkettőnk részéről.

Igen sajnos, nem tudom, hogy kitartanék-e mellette, félek, hogy szépen lassan beleőrülök a hiányába.. pedig úgyérzem ez most "igaz" szerelem mindkettőnk részéről, barátnőm nagyon sokat csalódott már pasik terén, nagyon összetörte az előző barátja az érzékeny kicsi szívét :) ezért eleinte nem is akart új kapcsolatot, várnom kellett rá míg túl lesz rajta, majd felhozta a talit mondtam, hogy felőlem oké a dolog de nem maradhat sokáig , mert vizsgáznia kell majd, eljött rokonához találkoztunk 2 hetet együttvoltunk nálam teljesen minden rendben volt jól éreztük magunkat, majd jött a kérdés, hogy hoppá.. hogy is lesz tovább?:) majd mondta, hogy valószínű otthagyja az iskolát és ha így lesz felköltözik pestre rokonaihoz , öhm félek leiírni mert lehet elolvassa valami ismerőse vagy nem tudom, mindegy, szerbiából... akkor igazán jó lenne , de erre kell várni az a fél év vagy ki tudja mennyi idő egy ilyen állampolgársági vizsga.

Tehát ti aztmondjátok, hogy várjak? bizonyos ez?

2011. jún. 9. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Csakis akkor, ha szereted, akarod őt komolyan és kitartanál mellette. 21-22 évesen már megállapodhat az ember, nem 15-16éves "érzelmileg instabil tinik vagytok".

Én szorítok, hogy összejöjjön, tudod, szerencsés vagy, nem minden nap érzi úgy az ember, hogy olyan vkit talált maga mellé, akit "igazinak nevezhet". Remélem tudtam segíteni!

Első voltam.

2011. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást, valóban nagyon szerencsés vagyok/vagyunk, hogy ennyi csalódás után végre megtaláltuk egymást.

Csak várni és remélni tudok, hogy jól alakuljanak a dolgok :)

Köszönöm!

2011. jún. 10. 06:36
 8/9 anonim ***** válasza:

06-09 10:15-ös vagyok

Én is nagyon szurkolok nektek! És egyébként ezek a dolgok fejben is eldőlhetnek, döntsd el, hogy megvárod! Hiszen,ha ő az igazi, megéri, ez biztos! :)

2011. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett végül?
2020. dec. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!