Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek véleménye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek véleménye? Vajon miért lehet az hogy nem tudok szeretni? Itt van egy minden szempontból "megfelelő" férfi, és mégsem, és az előző sem, sőt az az előtti sem.

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal,37 múltam, szóval már nem szórakozni szeretnék. Amiest közel kerülnek hozzám, kiábrándulok. Visszataszítónak, és elviselhetetlennek látom őket. Rendesen viszolygok a találkozástól. Lehet hogy valaki szívtelennek születik? Vagy lehet hogy igazam van, és a férfiakkal túl sok a gond, egyszerűbb az élet egyedül?
2011. jún. 25. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Monogám típus vagy.


100 nőböl egy kakukktojás.


Te az vagy.

2011. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen, sajnos én is ilyen voltam nagyon sokáig. Amíg nem tolakodtak, meg nem közeledtek, addig érdekeltek, de amint elkezdtek nyomulni teljesen kiábrándultam, és untam az egészet. Most viszont ez megváltozott, összeismerkedtem egy nálam 13 évvel idősebb férfival, és nagyon szerelmes vagyok, lehet annak is köszönhető ez, hogy úgy érzem mindig érdekesebbnek kell lennem, hogy megtartsam őt, mert annyira jó pasi, és annyi nőnek tetszik.. Lehet neked is egy idősebb lesz a befutó, de szerintem ne erőltesd, majd lesz ez még máshogy is!
2011. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem..csak logikusan gondolkodsz..én alapból nem hiszek a szerelemben logikus megfontolások alapján, és úgy érzem nem is lennék képes úgy szeretni..

szóval nem egyedi eset, és ne aggódj, veled minden rendben..

2011. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én is az vagyok?

Nekem tetszett már pár ilyen "számomra tökéletes pasi", de ha közeledni akart, mindig visszavonulót fújtam. Félek találkozni velük és őszintén nem is akarok, mert, ha valamit akar tőlem, akkor már nem érzem jól magam a társaságában.

2011. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

huszonéveseknél még megérteném,bár ott is nehezen...



De a kedves kérdezőnél már a "b" oldal forog..

2011. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szívtelen vagy, hanem egy mizantróp, frigid p.csa. De ez nem zavar senkit, részemről meghalhatsz úgy is, hogy sohasem voltál boldog. Ha téged ez zavarna, akkor irány a pszichológus! Komolyan.
2011. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te túlokos marha!


Mi köze a pszichológusnak a frigiditáshoz?


Ne idegeljél fel már ilyen későn légyszi :S

2011. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az okot mi sem tudhatjuk. Rendbe kell tenned magadban a dolgokat. Ehhez egyedul kell lenned addig amig nem tudod pontosan mire vagysz. Egy kis eletmodvaltas, uj hobbik, stb szinten segithetnek ebben.
2011. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is ilyen vagyok és nem tudom hogy mit kezdjek ezzel. a bnőim szerint pesszimista vagyok ..
2011. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy hogy szerelembe essél nem azt fogod nézni hogy "megfelelő" férfi. Sőt, nincs is megfelelő, csak te fogod annak látni azt akit szeretsz. De az érzés nincs külsőhöz, anyagiakhoz vagy bármi máshoz kötve. Majd elfog jönni egy olyan férfi aki lehet hogy nem lesz ennyire "megfelelő" de őt fogod szeretni. Ezen ne stresszelj. Még nem találtad meg az igazit, de hidd el..:)
2011. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!