Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek? Még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek? Még nem lett vége, de 70%. Hogy készüljek fel rá?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek volt/van az életében egy másik srác. Azt mondta, hogy csak barátok semmi több. Aztán összevesztek és kiderült, hogy többet akartak. Nem is érdekelt, ment ez egy hétig hogy fúj de utálom. Itt aludt barátnőm nagyon megszerettem. Ma mondta, hogy a héten nem mehet sehova, mert nem engedik a szülei és hogy írt neki ez a gyerek egy ilyen szöveget, hogy: "Van Isten neki köszönhetem hogy spanjaim élnek és nem repültek ki a szélvédőn a legborzasztóbb én vagyok a hibás" . Barátnőm meg elkezdett kattogni rajta. Ennek ennyi volt vége. A baj ott kezdődik, hogy még nem aludt itt addig sz.rtam bele majd lesz más, de így meg nagyon nehéz. Az jár a fejemben, hogy milyen jó volt és hogy a másik csávónak is milyen jó lesz. Hogyan felejtsem el:S??
2011. jún. 26. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
MOnd meg a csajnak, hogy lehetnek barátok, az nem zavar, de te legyél az első és ne az a másik srác. Nyilván sokkal többet kellene veled lennie, azt a gyereket meg relatíve ritkán látnia. Ha ő ezt nem akarja megtartani akkor dobd ki, mert nem vagy neki fontos. ha szeret akkor meg simán rábólint. És ha most nem tudod elküldeni akkor később még nehezebb lesz és akkor még meg is csal..... az rosszabb.
2011. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"milyen jó volt és hogy a másik csávónak is milyen jó lesz"

igen, az ilyen elég szar érzés. egyetlen esélyed, ha lehetőleg nem találkozol, nem beszélsz vele szakítás után. semmiképpen ne akarj a "barátja" lenni. vesd bele magad valami érdekes elfoglaltságba, találkozz új emberekkel. menj el a tanfolyamra pl.

egy idő múlva már majd semleges lesz neked ez a lány, főleg ha megismerkedsz valaki másikkal.

2011. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!