Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabám születése, március...

Kisbabám születése, március vége-április elejére várható! Hogyan készüljek miben hozhatom haza?

Figyelt kérdés
A kisbody-tipegő "fölé" elég a pólya, vagy vegyek neki bundazsákot?
2009. jan. 7. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ.

Ruházat: body + tipegő + sapka!!!! kiskabát is jól jön.


hazavitel:

autóval: 0-s autóba is beköthető mózes illetve

0+ os hordozó - esetleg esővédő - nem fázik a feje

gyalog: kézben, pokrócba göngyölve pólyában ahogy tetszik.

Ne vegyél bundazsákot! Babakocsiba is elég egy vastag plédbe bugyolálni.

2009. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kis termo overált<vékony> vittem a rugira azt mondták a csecsemősök sok de azért ráadták,kocsival jöttünk haza.De egy kecskeméti baba boltban még az eladó a téli bundazsákra is rá akart beszélni....
2009. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem azt vedd alapul, hogy amiben te vagy + 1 réteg!

Mivel nehéz megmondani milyen idő lesz, így majd a szülés előtt döntsd el. Én úgy mentem szülni májusban, hoyg összetettem egy kánikula szettet, meg hűvösebb idős szettet a párom az aznapnak megfelelőt hozta el.


Bundazsákra is szükség lehet, emlékeim szerint pl tavaly márciusban elég hideg volt, aztán hirtelen lett nagyon meleg. De lehet elég kölcsönkérni is! :)


Itt találsz babakelengyét:

[link]


Itt meg rucikat:

[link]

2009. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!