Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érezted, hogy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érezted, hogy ez már nem csak vonzódás hanem esetleg szerelem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel tetszik neked valaki, jártok, és lassan aközben alakul ki a szerelem, mi változik a kezdetekhez viszonyítva? Vannak erre utaló jelek? Viselkedés? Vagy mit érzel amikor tudod, hogy szerelmes vagy?

(Sosem voltam szerelmes és most lehet ha az leszek vagy már vagyok...és nem igazán tudom, hogy ez szerelem vagy csak egy erős fellángolás)


2011. jún. 26. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem járok senkivel amíg nem vagyok belé szerelmes, ne ragaszkodom hozzá, mint társhoz, stb.. Ha tetszik egy lány, elkezdek udvarolgatni neki, aztán majd a többi kialakul. Lehet hogy neki sem kellenék, mint potenciális társ, de ez megtörténhet fordítva is. Bár most csak barátkozás jöhet szóba...:)


Aki azt állítja hogy sosem volt szerelmes az szerintem hazudik..:)

2011. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor szoktak megutálni engem a lányok, mikor nagyon szerelmes leszek. de ez mindig úgy van. akkor nem tudom visszafogni magam.
2011. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hát velem úgy volt, hogy az elején szerettem vele lenni, meg minden, de úgy nem éreztem különösebben semmit. aztán összekaptunk "egy kicsit" 8ne üvöltözős jelenetet képzelj el) és nem akartam, hogy idegesen váljunk el egymástól, úgyhogy mondtam neki, hogy nyugodtan szidjon, csak ne máson vezesse le...erre azt mondta, hogy szeretlek. rettentően eldöbbentem, de akkor én is rádöbbentem, hogy én is így érzek iránta.


talán az a legfőbb jele, hogy vele akarsz lenni mindig, és mikor megölel legszívesebben sosem engednéd el.


bár ez változó, mert van olyan csaj aki nagyon nyomulós, és mindig így van ezzel, de én nem tartozom közéjük és ja..

2011. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit adj csak magadból mindig, sose add ki magad egy lánynak teljesen. Mindig legyen az egyéniséged egy kis része "csak a tiéd" hogy megmaradjon a kínáncsisága.
2011. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hónapok, akár több mint félév is eltelik, mire szerelmes leszek. Úgy isten igazából egyszer éreztem azt, hogy ez tényleg szerelem és nem csak keverem valami más érzéssel! Nálam általában 3-4 hónapig tart a fellángolás, utána ez csillapodik és ezzel el is dől hogy az érzések teljesen eltűnnek és szakítás lesz, avagy átalakul valamivé. Ha átalakul, akkor általában egy erős kötődéssé alakul, amiből később jöhet a szerelem. Az ex párommal 2 évig voltunk együtt. Több mint félév után éreztem egyszer este, mellette fekve azt, hogy én hozzá tartozom, ketten alkotunk egy egészet és csak bújtam hozzá, legszívesebben el sem engedtem volna. Szerettem az összes rigolyájával együtt, szerettem reggel, este úgy ahogy van és képtelen voltam rá haragudni, ugyanakkor már nem volt a rózsaszín köd, reálisan láttam a helyzetünket. Akkor mondtam ki először azt is hangosan neki, hogy szeretem... Én ezzel a szóval nem is tudok dobálózni, nagyon ritkán mondom ki és csak akkor ha tényleg úgy érzem, szóval ennyi.
2011. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én tényleg úgy érzem, hogy még nem voltam szerelmes, maga a gondolat, hogy most megszületett már nem véletlen.. Voltatok úgy, hogy féltetek viszont mondani, hogy Szeretlek mert féltetek, hogy ezzel már kész ott vagytok neki és már csökkenni fog az érdeklődése? Vagy ez hülyeség?:-?
2011. jún. 26. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
ha lány vgay, neki kell először kimondania.
2011. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
miért a fiúnak kellene először kimondania? hol van ez megírva?
2011. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő már kimondta.
2011. jún. 26. 14:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

14.29 vagyok. Én sosem féltem kimondani, mert ha valakit szeretek, az már nálam feltétel nélküli bizalmat jelent és tudom, hogy azáltal hogy kimondom amit érzek, a kapcsolatunk csak még erősebb lesz, nem hogy visszarántaná.

Engem akkor rémiszt meg ez a szó, ha valaki egy hónap együtt lét után minden este elmondja hogy szeret. Számomra ez olyankor még korai és túl sok. Ha 60-szor elmondja hogy szeret, attól én még nem fogom azt érezni, remélem érted miről beszélek.

2011. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!