Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől múlhat el a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől múlhat el a szerelem vagy mitől múlhat el a szerelemmel együtt az érzések jó része? (szóval szerelem plusz szeretet, vonzódás)

Figyelt kérdés
Pár hét alatt lehetséges?És mitől ha igen?
2010. ápr. 26. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nálad 1 hét alatt elmúlt akkor az csak egy fellángolás volt v nem tom :D
2010. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
ha nagyot fingassz a pasi/csaj szájába XD
2010. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak az érzésnek, ami egy-két hét alatt elmúlik köze nincs a szerelemhez...
2010. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Állítólag a Francia Idegenlégió is segít elmulsztani.
2010. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, általánosságban kérdem és több hónap esetleg év után.Ja és értelmes válasz kellene.
2010. ápr. 27. 08:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Szóval valakik járnak több hónapig vagy évig és egyik félnél 2 hét alatt elmúlik a szerelem, vonzalom.Ez lehetséges?És mitől ha igen?
2010. ápr. 27. 09:21
 7/13 anonim válasza:
Régóta vagyok együtt a párommal és olyan sok élmény köt bennünket össze, hogy elképzelhetetlennek tartom, hogy két hét alatt minden elmúljon közöttünk. Mindazonáltal nem kizárt, hogy történt valami, amiről nem vettél tudomást, esetleg te tetted, de nem vetted észre, hogy megbántottad. Ettől esetleg kiábrándulhatott. No meg ott van az örök rettegés, hogy megismerhetett mást, akibe beleszeretett. De ez szerintem kizárt, két hét alatt nem lesz szerelmes senki. Szexuális téren minden ok?
2010. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem nem múlik el egyik hétről a másikra, ha mégis az nem szerelem hanem csak egy fellángolás. Ha nálad vagy a párodnál pár hét alatt elmúlt az biztos nem egy nagy érzés volt, a másik fél sose sajnálja ezt nem ér annyit.
2010. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs köztünk szexuális viszony sajnos.Mivel lehetne újraéleszteni a szerelmet vagy hogy többet érezzen?
2010. ápr. 28. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. 4 hónapig jártam az illetővel, és egyszerűen elmúlt... :O
2010. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!