Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a párkapcsolattól? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a párkapcsolattól? (lent)

Figyelt kérdés

Sosem volt barátom, nem tudom milyen az, néha úgy érzem vágyom rá, de máskor meg azt érzem, jó egyedül, már nem hiszem, hogy lesz valaha valakim, mert totál megszoktam, hogy nincs, és úgy élem az életem, hogy minden percem megszokottan be van osztva, persze van, hogy elmegy egy nap, és nem csinálok semmit, de akkor meg jó néha slamposan itthon lenni, mert ugye, ha lenne valakim, mindig kikéne rittyentenem magam stb.

Régen azt hittem szerelmes vagyok egy pasiba, de az csak tini szerelem volt, akkor volt pillangó a gyomromba stb, még én vallottam neki szerelmet, de elküldött, aztán később egy srácnak mondtam, hogy nagyon bejön, akkor úgy éreztem megpróbálnám vele, de ő is lekoptatott. Hozzáteszem akkor nem voltam valami nagy szám, azóta sokat változtam előnyömre szerencsére, már sokkal divatosabban öltözködöm, jó alakom van, az arcomba sincs semmi kivetni való. Smink, kiegészítők stb. mindennaposak, meg is bámulnak az utcán, pedig semmi kirívót nem veszek fel. Egy pasival össze akartak hozni a régi baráti társaságomba, őt lekoptattam később a társaságból is kikoptam, lehet emiatt, szegény jófej volt, bár szerelmes nem voltam, meg kicsit bepánikoltam, később volt egy pasi, aki randira hívott nem volt az esetem, abszolút, szóval háromszor kellett elküldenem mire felfogta, hogy nem lesz köztünk semmi. Néhány hónapja ismertem meg egy pasit, aki nagyon bejött, de már egy ideje nem láttam, ő volt, a minden téren tökéletes, nem csak külsőre, de hiába vette észre mindenki mennyire odáig vagyok érte, ő semmit nem lépett felém, hetek óta azon rágom magam írjak-e neki neten (mivel más lehetőségem nincs), de mindig mire elhatározom magam, jön az a fura kérdés magamba, mivan, ha megbánom, ha ő lépne ezek után (persze ebbe már nem hiszek, DE jó lenne ezt a dolgot lezárni magamba) és tényleg akarom, hogy együtt legyünk, egyáltalán, hogy legyen valakim? Persze szeretném, én is szeretnék férjet, gyereket, családot, de tényleg más is így van ezzel, vagy csak megszoktam, hogy nincs senkim, hogy lehetne ezen változtatni?

21/N


2011. jún. 26. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kedved bemelegítőnek egy kötetlen kapcsolathoz? Csak csók, szex és egyéb...:)

Ha érdekel a dolog, írj egy levelet.

2011. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak az 1. bekezdést olvastam el.

ebből szerintem látszik, hogy alaptalan félelmeid vannak. senki miatt nem kell kirittyentened magad, vagy változtatnod a viselkedéseden, stílusodon. akkor játszod meg magad, ha el akarsz csábítani valakit, hogy egy este megdugjon. kapcsolatban olyan partnered van, aki elfogad olyannak amilyen vagy. kész. amúgy meg, ember nem fél, csak tervez a kellemetlen eseményekkel.. ki találta ki a "félelem" szót? O_o

2011. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pont hogy komoly kapcsolatot akarok nem kötetlent, de azért köszi a lehetőséget...

Hát egyrészt se magamat sem őt nem akarom átverni, amikor ott voltam mellette végig úgy éreztem ő tökéletes, de ugye már régóta nem láttam, fura, mert nem hiányzik, vagyis de, de mégsincs bennem a hiány érzése, mégis mindig rá gondolok...:S

2011. jún. 26. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor hiányzik, csak nem annyira.

ha valamit akarsz, azért teszel, ha valamit nem akarsz annyira, akkor nem teszel érte.

szép és tanulságos mese lenne a tegnapi zsömlés esetem, amit nem vettem meg. és kissé éhes is maradtam. de azért nem nagyon, szererncsére.

2011. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem is hasonló ,,gondjaim,, vannak, nekem sem volt még barátom, és teljesen eztértem,mint te, hogy jó egyedül, de néha mégis jólenne valaki. Nemtudom el fog e múlni, de nagyon remélem egyszer igen

18/L

2011. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: szexkapcsolat nem érdekel?

18F

2011. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tökéletesen értem a helyzetedet. ugyan így voltam 22 éves koromig. kellett is meg nem is egy kapcsolat. volt velem is, hogy megismerkedtem egy kedves-helyes sráccal egy szórakozóhelyen, telefonszám csere, stb, aztán amikor hívott nem mertem felvenni.... ez szerintem nem a kapcsolattól való félelem, hanem nincs önbizalmad. legalábbis velem ez volt a probléma:) na meg persze tapasztalatlan vagy. én is az voltam:) aztán úgy döntöttem, hogy elég már az önsajnálatból, önmarcangolásból, a magányból. én neten kezdtem el ismerkedni, mert sokkal könnyebbnek, kényelmesebbnek gondoltam. sokat randiztam, nagyon. kell ez a tapasztalat szerzés, belejössz, és utána személyesen is menni fog, hogy ha nem jön oda a srác hozzád, akkor te menj oda:)


na százszónak is egy a vége:)) először gondolkozz el, hogy mi a gond, miért vagy ilyen félénk, bátortalan. aztán csapj bele a lecsóba, ne félj!:)

23N

2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha megbízható a srác -olyan aki nem ver át- akkor írj neki. ezt csak azért hangsúlyozom ki, mert elég nagy pofára esés lenne ha az első barátod kihasznál. ha innen kezdeményez az jó :) ,ha meg nem, akkor le kell zárni -bár mondani könnyű-.
2011. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
17:57-es 18/F-nek üzenem, hogy én vagyok az előtte lévő 18/L és visszakell őt utasitanom, mivel nem a szüzességől van szó, nem is azzal van problémám, és ha értené a kérdező kérdését, és a válaszomat rá, akkor fel sem tette volna ezt a kérdést...
2011. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!