Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Félek a párkapcsolattól de mégis vágyom rá? Lesz így valaha is barátom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
több pasim is volt már de egyik sem tartott tovább 1-2 hétnél, mert valahogy rámjött az h "de én őt nem is szeretem, meg én élni akarok" meg stb. és szakítottam velük. akivel eddig összejöttem azokat nem szerettem csak tetszettek. most már kezdek ideges lenni h sose lesz tartós kapcsolatom ha már így az elején bepánikolok és kiszállok belőle. és a dolog érdekessége meg az, hogy nagyon szeretnék barátot. h legyen mellettem vki akit szeretek és aki viszontszeret, de valamiért nem jön össze.
2010. júl. 9. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani,ha majd lesz egy nagyon rossz kapcsid,majd utána fogod tudni értékelni a normális pasikat.Szerintem egyenlőre ha ennyire bizonytalan vagy inkább flörtöl,de ne akard a komoly kapcsit,mert ugyanitt fogsz kikötni.
2010. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi... de miért is ??
2010. júl. 9. 15:40
 3/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem normális kérdést tettem fel amire normális válaszokat vártam. az eddigi 3ből 2 kapásból nemvolt az. a továbbiakban kíméljetek az ilyen hülyeségektől
2010. júl. 9. 17:16
 4/8 A kérdező kommentje:
*3ból bocsi
2010. júl. 9. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben voltam,tetszett,ha a pasik udvaroltak,utánam járkáltak,de azért otthonra nem kellett úgy igazán egy se.(Semmilyen testi dolog,csak egy kis lelki terror.xD)Aztán jött "Ő" megszűnt a világ,szerelmes lettem,lett egy egyéves kapcsolatom,és úgy hiszem megváltoztam.Most már tudom értékelni a fiúkat,és nem játszom.Hidd el,ha megtalálod a megfelelőt,nem fogsz elszaladni:D Esélyt kell adni,h kialakuljon a kapcsolat.
2010. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen éretlen vagy még.
2010. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg el kéne menned egy önsegitő szakkörbe nem azt mondom hogy baj van veled csak nyilván valahonan jönn ez az egész.

Az is sokat segíthet ha elgondolkodsz a múlton mikor válltak a szüleid, sokat költöztetek-e....

Keresd meg az okot mért félsz a kapcsolatoktól.

2010. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanabban cipőben járunk:)

Bár én még nem találtam rá megoldást... azt gondolom, hogy még nem botlottam bele a "nagy Ő-be" ezért van:)

Szerintem nálad is ez a helyzet...

Ismerkedj nyugodtan, majd el jön a te időd:)


A bunkó hozzá szólásokkal pedig ne foglalkozz, ezeket olyan fiúk írják akik egyáltalán nem értik meg a női gondolkodást, érzelmeket stb.


Vagy az olyanok akik le néznek minket, ezért azon a véleményen vannak, hogy "ne hogy már válogasson ez a ri.banc, akkorák az igényei hogy az nem igaz"


Tehát ne is figyelj rájuk:)

Ne feleljen meg neked bárki, csak az akit szeretsz és megbízol benne...

2010. júl. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!